Sam a sousedé

4. prosince 2011

Bydlíme v paneláku ve 2. patře. Sam je šikovný kocour z venkova, raději by asi žil někde v domečku, aby mohl lítat venku.

 

 

Naši sousedé mají překrásně zařízený byt, nikde ani prášek, natož chloupek. A Sam se rozhodl, že je bude přes balkon chodit navštěvovat. Poprvé ji vyděsil, když mu v podvečer zasvítili oči z jejich linky. Podruhé pána, který ležel v horečkách, a když otevřel oči, seděl vedle něj na posteli kocour. Prý chudák nevěděl, jestli to není z horečky.

 

Balkon jsem se snažila všelijak zabezpečit, ale Sam si poradí se vším. Když jsem si pořídila Cedrika, naučil ho tam chodit také. Bohužel, paní sousedka nesnáší kočky. Tak jednou Cedrik přišel s roztrženým stehnem. Museli jsme k veterináři. Nemohla jsem přijít na to, o co si to udělal. Pak jsem zjistila, že sousedka přilepila na zábradlí balkonu připínáčky. Mít ji v té chvíli po ruce, nevím, jak by to dopadlo.

 

Chápu, že jí je nepříjemné, že jí tam lezou. Ale tohle... Balkon už vypadá jak pevnost (kromě zasklení, což se mi nechce, protože máme všichni rádi sluníčko), ale kluci si vždy časem nějak poradí a hups... Trnu, aby nespadli při překonávání stále důmyslnějších překážek.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?