Samanta

20. března 2013

"Pomoc!" výrazně se ozvalo někde v mé blízkosti. Popojel jsem s Mafií ještě kousek dál, abych viděl, co se stalo. Zvuk přestal. Šel jsem zpátky a pak znova. "To si ze mě snad někdo dělá srandu ne?" pomyslel jsem si.

 

 

Po pár minutách jsem si všiml velkého příkopu. Byla v něm dívka mého věku v jezdeckém oblečení a vypadalo, že je zraněná. Pomalu jsem jí pomohl dostat se ven. "Ajaj, to nevypadá dobře", ukázal jsem na její ruku. "No, taky to, au, šíleně bolí". Zatímco jí z tříštivé zlomeniny pomalu stékala krev na její rajtky z nejnovější kolekce Animo, zeptal jsem se jí, kde má koně. "Myslíš, že to vím?" nepříjemně odsekla.

 

"Nemusíš být nepříjemná, snažím se ti pomoct. Jinak, říkají mi Leny", řekl jsem, ale tu holku to asi nezajímalo, protože mi jen skromně odvětila "Hm, fajn, Samanta". Pravdou je, že její jméno bylo asi stejně tak chladné, jako kombinace jejích černých vlasů a modrých očí. Byla zajímavá, to jo. Ale její arogantní chování... Posadil jsem ji na Mafii, zavolal sanitku a došli jsme k cestě, kde jsme na ni měli čekat, než přijede.
Pokračování příště..

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?