Samuel aneb jedeme koupit mléko

13. července 2012

Vždycky jsem si přála svého pejska. Sice jsem měla už belgickou ovčandu Beku, ale já chtěla takového vlastního pejska, takového, o kterého se budu moct starat už od malinka, vychovám ho a udělám z něj malého poslušného pejska.

 

 

Byla jsem v nemocnici, kvůli jedné nemoci a vůbec se mi tam nechtělo. Mamka tedy slíbila, že za pejska tam zůstanu. A tak jsme s mamkou každou její návštěvu nějakého vybíraly. Nejdřív to byla čivava, potom yorkshire a pak zase bígl. Mamka se zmiňovala o nějakém shi-tzu a tak jsem se podívala na stránky hafici.cz, jak plemeno vypadá a jak jsou hravý atd.

 

Nějak se mi to nelíbilo, nechtěla jsem žádné výstavní psisko, které bude celý den na gauči a někdy se třeba jen projde. Jenže mamka sháněla stále čivavy, které se cenově pohybovali kolem 6 000,- a výše. Tak jsem jí nakonec povolila, aby mi koupila pejska, který se jí líbí. Ale aby to byl jen a jen pejsek.

 

Když jsem vyšla z nemocnice, máma začala s tím, že pes nebude. Naštvalo mě to a tak jsem si dřepla na počítač. Hledala jsem pejska, který by byl levný a mohla bych si pro něj dojet sama, jenže žádný nebyl. Vzpomněla jsem si na inzerci, kterou jsem nedávno našla a začala jsem jí hledat v historii. A co tam nebylo?

 

Štěňátka ši-tzu (je shi-tzu i ši-tzu) na prodej, bez PP... Otevřela jsem stránku a myslela jsem, že to se mnou sekne. Tak krásná šťěňátka jsem ještě neviděla. Potají jsem stránku zavřela a radši ji i vymazala z historie. Bála jsem se, že na to mamka přijde.

 

Byly babičky narozeniny, na kterých byla celá rodina. Teta se mě ptala, jestli mám vybrané jméno pro pejska. Dělala jsem, že nevím, o čem mluví. Hned druhý den se to stalo. Byla jsem u počítače a procházela různé internetové obchody, abych pro svého budoucího pejska koupila nějaké obojky a vodítka. Máma najednou, že musí koupit mléko a že jede s tátou.

 

Přijely o hodinu později a mamka měla "cosi" schované v bundě. Najednou z bundy vykoukla drobná hlavička flekatého štěňátka shi-tzu. Mamka se mě zeptala, jak se bude jmenovat. Proběhla porada, kde padli jména jako Eddie, Jazz, Jessi, ale nakonec se vybralo Samík.

 

To malé hned spapkalo navlhčené granulky a potom se to proběhlo. Mělo to energie na rozdávání, jen se stačilo rozkoukat, bylo z gauče v druhém pokoji a prohlíželo si to našeho kocoura. Během pár dní se z něj stal věrný přítel, jen to kňučení v noci si mohl odpustit.

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?