Sandy si mě našla

7. července 2013

Dne 3.10.2012 jsem stála před budovou, kde pracuji, když tu náhle jsem uviděla pejska, byl podobný kokršpanělovi, tak jsem k němu šla, ale bál se, tak jsem šla dovnitř pracovat, ale nedalo mi to, tak jsem šla ven a on tam stále chodil.

 

 

Hodinu jsem tam stála než ke mě přišel byl nedůvěřivý, dala jsem mu nažrat, napít vzala jsem ho dovnitř na křeslo a bylo to, ale teď, co s ním. Zjistila jsem, že je to fena, asi se dlouho toulala, byla špinavá, zacuchaná, hubená, tak jsem nechala vyhlásit místním rozhlasem, jestli někdo neztratil psa, že se o něj může přihlásit u mě v práci do 14,30. Nikdo nepřišel! Volala jsem do útulku tady v okrese, ty že mají plno, tak a co s ní?

 

Vyhodit opět ven jsem nemohla, tak jsem poslala domů MMS, že jsem našla pejska a s údivem mi řekli, ať ji vezmu domu, a tak máme dalšího člena rodiny! Hlasovali jsme, jaké jméno jí dát, vyhrálo jméno SANDY. A tak s námi bydlí již 10. měsíc. Je to velice vděčný, hodný, přítulný, mazlivý pejsek a chodí se mnou každý den pracovat. Každé ráno v 5 hodin je vzhůru a jedeme autem do práce. V autě má svůj pás jako správný pasažér. Už si život bez ní nedovedu představit!

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?