Sářina a Amynina středa + mála Tessynka

23. června 2011

Bylo krásné ráno a já jsem vstávála v šest hodin do školy. Nevzbudil mně budík, ale Sára. Byl čas, tak jsem se oblékla a šla na procházku se Sárou. Byla neuvěřitelně štastná a překvapená, nedivím se, nikdy jsem ji na ranní procházky nebrala.

 

 

Nebrala jsem ani vodítko, ani náhubek. K čemu??? Nikdo nevystrčil hlavu z domu. Asi za 25 minut jsme se vrátili z procházky. Já jsem času moc neměla, tak jsem se rychlo nasnídala, učesala, dala Sáře kousek rohlíka od snídaně a valila do školy. Nerada chodím pozdě, a taky že jsem nepřišla. Ze školy jsem opět valila za Sáruškou domů. Nikdo nebyl doma, protože mamka jela do práce, táta taky a brácha byl ještě ve škole. Batoh jsem hodila do pokoja, vzala vodítko, náhubek + pár pamlsků a šla se Sárů ven.

 

Sára hodně táhla, protože jsem ji hodně dlouho neučila povel "K NOZE". Sáru jsem si přitáhla k noze, dala před jejím čumákem pamlsek a říkala jsem: "Sári, Sárinko, no pojď pojď k noze, no k noze!! K noze Sáruš!!!" A pořád "k noze, k noze, Sáróó k nóóózéé" a tak pořád dokola. Sára se potom chytila starého povelu a už bez pamlsku před čumákem šla k noze a to velmi velmi velmi poslušně. Šli jsme kolem Amyniného baráčku.

 

Zazvonila jsem na její paničku, ale otevřel nám cizí pán. Řekla jsem: "Dobrý den, je doma Aljašský Malamut Amy??" a ten cizí můž odpověděl: "Ty ji znáš? A co s ní chceš dělat? A ten tvuj pes je fena či pes?? A jaké má jméno??" a tak se furt dokolečka vyptával. Řekla jsem, že to je fenka, že se jmenuje Sára a že Amy známe i její paničku a že chceme jít s Amy na procházku. Pán to řekl jedné paní - to byla určitě Amynina panička, kterou známe. Ta dala Amy ve veliké rychlosti do vany, dala tam vlažnou vodu, Amy se vyčvachtala a paní ji utřela do ručníku, který byl Amy, a pak řekla, že Aljašský Malamut nemá rád horko a že prý trpí, že má raději zimu, a tak protože Amy dala do vany.

 

S Amy jsme ještě byli chvílu na zahradě, ať se ten chudák trpící pes na horko usuší. Pak jsme si vyšli k mojí kamarádce Monice. Šli jsme k ní domů, ale její mamka řekla, že je Monča venku s Jessynkou. Jak jsme vycházeli k jejich domu, právě Monika šla s Jessy domů. Tak jsem Monče řekla, že jestli se mnou, Sárou, Amy i s Jessynkou že bychom nešli náhodou někam do města. Monika ale nechtěla, chtěla abychom byly u nich doma. Tak já, že ano i se psy. Monika mně ukázala svého nového králíka, který byl ale na zahradě. Byl krásný, měl šedohnědočernou barvu, jmenoval se Tessy. Já jsem si Tessynku pohladila, byl hodně moc hodná, takového velmi velmi přítulného, mazlivého a hravého králíčka jsem ještě neviděla.

 

Sára si nejdřív hrála s Jessy a s Amy, ale potom mě šla hledat po té zahradě a ihned si povšimla krásné Tessynky, jak se se mnou mazlinkuje. Sára začala tak silně kňučet, bylo na mále, jinak by mi vybuchla hlava. Pak jsem i tu Sáru pohladila. Monika donesla Sáře a Amy vodu a mě donesla džus, i sobě. Potom jsme si lehly na koupací síť. Jessy za Monikou vyskočila a potom přeskočila za mnou. Pak jsme se spolu dívaly na Jessy, jak se pere se Sárou, ale Amy byla pod stromem a seznamovala se s Tessyčkou. V pět už jsem běžela domů, vrátila jsem Amynku. Máma s tátou byli už doma, tak jsem jim to všechno povykládala. I mému bráchovi. Všichni pozorně poslouchali a já vykládala - jen Sára sladce spala se svým miloučkým plyšáčkem v pelíšku. Tak takto skončil náš den s Mončou, Jessy, Tessyčkou, Amy a se Sárou.

 

 

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?