Sárinka má koťátka

28. září 2011

Jednoho dne chtěla Sárinka hrozně moc domů, i když věděla, že stejně musí zůstat venku. Jakmile někdo otevřel dveře, dala se hned do pozoru a vlítla dovnitř. Aspoň pětkrát jsme jí za den museli vyhazovat.

 

 

Ona si stejně nedala pokoj, v noci mi vylezla na okno a pořád mi tam mňoukala. Mě to celkem už nedalo a já když slyšim kočku, když mňouká, tak si s ní musim chvíli hrát. Tak jsem na chvíli otevřela okno a hrála jsem si s ní, ale potom se mi už chtělo spát, tak jsem jí vyhodila a šla spát.

 

Příští ráno jsem jí skoro vůbec neviděla, nevěděla jsem proč, ale vůbec se neukazovala, ale navečer zase přišla. Tak jsem jí pořádně nakrmila a ona zas odešla. Takto to bylo skoro pořád. Jednou jsem si řekla, že jí začnu sledovat, kam vždycky jde. Tak jsem za ní šla a zjistila jsem, že si něco schovává ve slámě mezi balíky, ale tam jsem se nedostala.

 

Po velké snaze dostat se tam jsem to vzdala a šla domů. Potom asi po dvou týdnech jsem si všimla, že Sárinka nechodí k té slámě, ale chodí do bývalé králíkárny. Tak jsem se tam šla podívat a hele malinký koťátka. Já jsem z toho byla tak šťastná, až se mi chtělo brečet. Hrozně jsem si je oblíbila.

 

První jsme mysleli, že máme dva kluky, Pepíka a Geryho a jednu holku Barůnku, ale později se ukázalo, že Gery je holka a tak jsme jí přejmenovali na Kitty, ale to se nám špatně vždycky na ní volalo a tak se nakonecc jmenovala Kikinka. Ale asi po měsíci jsem si už řekla, že to takhle nepůjde a že je musím někam rozdat a tak jsem šla do Týniště na burzu a tam Kikinku a Barůnku prodala. Bylo mi po nich moc smutno, ale aspoň mi zbyl Pepíček a Sárika.

 

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?