Sárynce.....

7. března 2016

Sárynko, ty moc dobře víš jak mi chybíš. Chodím si s tebou povídat na hrobeček a pořád pro tebe pláču. Chci všem napsat tvůj příběh. Byla jsi jedinečná a nezapomenutelná.

Vše to začalo mou láskou ke psům vyrůstala jsem se psi a nedokázala jsem bez psů být. Ať se mnou žil čistokrevný šampion nebo kříženeček z útulku byla jsem šťastná. Psi jsem poznala a věděla co potřebují a jak si s nimi porozumět.

Žila jsi u muže co si říkal chovatel. Měl jen tebe a byla jsi stroj na štěňata. Dalo by se tomu říkat množitel. Myslel jsi, že nemáš city, že tě nic nebolí a netrápí. Byla jsi zavřená v kůlně bez oken a bez hraček. Neznala jsi pohlazení, pochvalu ani kartáč na česání. Fuj, ještě teď toho člověka nenávidím! A nenávidět budu! Když jsem to viděla byla jsem rozhodnutá, že tě zachráním. Hned bez rozmyšlení jsem navrhla tomu člověku, že si tě koupím. Jak slyšel o penězích hned se mu rozzářily oči. Nebudu psát za kolik mi tě prodal, ale bylo to hodně. Musela jsem pak platit očkování, odčervení.... Bylo toho hodně, ale nelituji, že jsem si tě koupila. Nevěděla jsem do čeho jdu. Přivedla jsem tě domů a myslela si, jak to bude jednoduché tě vycvičit. Jenže nebylo. Byla jsi chytrá, ale všeho jsi se bála i mně. První dny jsi se nenechala pohladit a když jsem na tebe promluvila bála jsi se, šla jsi do rohu a kňučela. Ale zvládly jsme to! Staly se z nás bezva parťačky. Ty jsi, ale dospěla a já jsem ti už nestačila. Pořídila jsem ti kamarádku Lerynku. Měla jsem strach jak se snesete. Ze začátku to vypadalo normálně očuchaly jste se a byly jste jen kamarádky, ale po pár týdnech už jste nebyly jen kamarádky. Byly jste jak matka s dcerou. Naučila jsi Lerynku vše co jsem tě učila já. Dokázala jsi jí pochválit i potrestat. Já žasla byla jsi skvělá učitelka. Lepší než já. To co já jsem tě naučila za týden, ty Leru za den. Pak jsi přestala chodit a já věděla, že je to zlé. Cpala jsem tě práškama, ale musely jsme se rozloučit..... Lerynka tě hledala, ale nenašla. Chybíš jí, mně a všem kteří tě měli rádi.

Panička Adéla

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?