Se štěnětem na dvorečku

6. ledna 2014

Naší Bettynce už je teď 6. měsíců. Už když jí byly 4. měsíce, začali jsme ji "nějak" cvičit.

Ta si ale pořád chtěla hrát, znáte to štěně- a tak jsme vymysleli něco jako překážky, které si vytvoříte sami doma a úplně z čehokoliv. Jen potřebujete psa, trpělivost, nervy a nějaké ty dobroty...

Takže- vezmete si něco jako malý stoleček nebo židli a opřete o ní lopatu nebo nějakou dlouhou tyč. Na druhou podpěru můžete také použít židli nebo dokonce i schod.
Další přijde na řadu deska. Také se židlí a zkusíte si vytvořit něco jako "dětskou skluzavku". Akorát že to pes jenom přeleze.
Potom můžete vymyslet něco jako žebřík, nebo další desky, tunel a tak dále. Je to skvělá pomůcka a při tomto svého psa můžete naučit různým povelům. Třeba "hop" nebo když vyjde na židličku tak "zůstaň", "čekej" nebo "sedni" a kdo si opravdu troufá, tak i převal se, či podlez. Já jsem použila piškotek a granulku.
Jinak si už můj Bettýsek dělá překážky sám, třeba z písku, plachty, židliček a někdy to i pro nás vypadá jako překážka, třeba když chceme vynést koš...

Tak hezký den a poslušného pejska!

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?