Šestý smysl?

8. listopadu 2010

Tento příběh se nestal mně, ale jedné mé kamarádce. Samozřejmě mi dala povolení ho zveřejnit:-)

 

Kamarádka, říkejme jí Markéta, má 3 koníky. Všechny plemene ČT.Jeden je bílý, druhý hnědý a třetí černý. Nepřála si zveřejnit jména koní, tak tedy hnědák, bělouš a vraník:D

 

Obvykle jezdí se svými koníky na vyjížďk až po čtvrté hodině. Na podzim je touto dobou ale už tma. Jeli tedy na krásnou vyjížďku.Jeli klusem, cvalem a dokonce si jednou i skočili. Celá cesta probíhala velmi příjemně-koník nezlobil a jí se také dařilo. Domů vždy jezdila takovou zkratkou po mostku, kterou měli koníci velmi rádi. ten den už byla blízsko stáje a už slyšela ostatní dva koníky řehtat a před ní byl mostek, tak se rozhodla že přes něj půjde. Koník, který na mostku nemíval nejmenší problémy, na něj najednou nechtěl vlézt ani jednou nohou!
Zkoušela ho tam tlačit, ale on nešel, nakonec sesedla, aby ho převedla.V tom koník zařehtal a už s ním nepohla. Otočila ho tedy a šli domů jinou cestou. Řekla si totiž že násilím ho tam tahat nebude. Doma vykydala a všechno OK. Když druhý den jela za světla, kolem toho mostku, zjistila, že uprostřed je asi 2x1 metr velká díra. Koník to jaksi vycítil a nešel tam. Kdyby tam jeli, koník by to zřejmě nepřežil. Byl to šestý smysl koně? Podobné případy se stávají. Stal se i vám?

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?