Setkání s hloupým štěnětem

15. dubna 2011

V neděli ráno, jako každou neděli, jsme šli s mamkou vyvenčit naše dvě rotvajlerky, Betku a Agátu. Ušli jsme asi tak 200metrů a proti nám vyběhlo štěně bernského salašnického psa. Chytli jsme si fenky a doufali, že štěně uteče. Neuteklo. Rozběhlo se k nám a šlo si do Betky kousnout. Betka si toho kupodivu vůbec nevšímala, ale Agáta zahájila protiútok. Problém, že jsem Agátu držela já. Vtom přiběhl majitel štěněte, který chytl štěně tak pevně, že nemohlo utéct. Agáta do něj zuřivě kousala, takže chlap po chvíli štěně pustil. Agáta vystřelila za štěnětem a já za ní jenom vlála, takže jsem ji po chvíli pustila.

 

Kolena jsem měla celá od krve a plné štěrku. Běžela jsem domů pro taťku, zatímco mamka šla chytit Agátu. Když jsem s taťkou přiběhla byla už tam mamka s Agátou a za ní ten chlap. Ten chlap začal křičet: ,,Já vám ty psi zastřelím!" Já jsem se neudržela a zařvala jsem na něj: ,,Kdyby jste si to svoje štěně líp hlídal, tak by se to vůbec nestalo!" Chlapa moje reakce zarazila. Něco řekl, otočil se a uraženě kráčel pryč. Já jsem se zeptala mamky, jestli tomu štěněti udělala Agáta něco špatného, ale mamka řekla, že přišel jen o pár chlupů, jina mu nic není. Tak jsme šli domů, kde mi mamka vydezinfikovala kolena a zalepila asi 10-ti náplastmi.

 

Přidáno: 27 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?