Šílený strach, už nikdy víc nechci zažít

13. ledna 2013

Byla sobota odpoledne a já se musela s páničkou vydat na dlouho štreku šalinou a trolejbusem na návštěvu. Cesta utekla celkem rychle, čmuchala sem ke kolemjdoucím, koukala z okna a dostávala drobné odměny za to, že su hodná.

 

 

Přesto cesta byla trochu stresující, ale to, co mě čekalo poté, to bylo ještě horší. To už něchci nikdy zažít! Při výstupu z autobusu na nás čekal veliký pejsek, páničnin kamarád. Sice mohl být sebevíc hodný, ale já prostě pejsky jakéhokoliv druhu nemám ráda. Chvíli sem se zdráhala s ním jít, ale kdykoli se ke mě otočil ocáskem a nekoukal na mě, tak jsem byla statečná a šla za ním.

 

Ale co se najednou nestalo. Velký pejsek zničeho nic začal štěkat a výt! Já se tak šíleně vyděsila, že sem začla plakat, rozběhla sem se jako nemířená střela a vytrhla se páničce z ruky. Běžela sem jak splašená, páničku jsem neslyšela, neviděla. Měla jsem takový strach, že jsem se z toho i pokakala. Dobrou dlouhou minutu mě naháněli, až mě "naštěstí" páneček druhého pejska zadupl vodítko a já nemohla dál běžet.

 

Udělala jsem pár kotrmelců, protože jsem chtěla dál a dál utíkat, trochu jsem si i pacinku odřela, ale pánička mě hned (i pokakanou) chňapla a chovala až domů k návštěvě. Tam mě hnedka vykoupala, dala napapat a už to bylo všechno dobrý. Sice jsem si ještě občas zakňučela, ale široko daleko žádný pejsek a všichni si se mnou hráli a já na všechno mohla zapomenout. No a slova páničky? Ta jen doufá, že tím nebudu nijak poznamenaná.

 

A taky mi pořád dokola opakuje, že si nedokáže představit ten pocit, kdyby mě nechytili, protože to, co jí dělalo srdíčko v tu chvíli, to už nechce nikdy zažít. Takový strach o mě měla, že tašku, kde měla klíče, pěněženku, doklady atd. hned odhodila, aby za mnou mohla rychleji běžet.
P.S. opatrujte svoje miláčky jako oko v hlavě.

 

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?