Silvestrovské drama

30. ledna 2016

Jednou jsem šla se svým Monthym den po Silvestru na procházku na Přehradu.Já hloupá jsem si myslela, že už nikdo pálit petardy nebude ale to byla chyba. Šla jsem s ním až k bazénu se psem který běhal hezky volně okolo mě, potom jsme šly zpátky domů. Najednou jsme uslyšeli první rachejtly zavolala jsem Monťáka a on poslušně šel ke mě, ale přišla další rána ....

...a on se lekl ještě víc a už váhal jestli ke mě má jít a když někdo odpálil 3 tak už se otočil a běžel pryč. Já jsem samozrějmě volala a křičela( taky jsem zkoušela běžet od něj ale to nepomohlo) běžela jsem tedy za nim a při pomyšlení že ho něco na silnici srazí jsem brečela (docela žalostné je, že jsem běžela zoufalá okolo různých lidí a ti se mě ani nezeptala co se děje a zřejmě jim bylo jedno že kolem nich přeběhl po silnici pes a za ním s pláčem já) pes nakonec trefil domů a nic ho nesrazilo (docela náhoda protože byl veký provoz) ale já jsem doběhla domů celá fialová a ubrečená. To mě už naučilo že 3 dny před a 3 dny po nebudu v žadném případě pouštět psa na volno. Taky jsem zjistila že dokážu uběhnout 500 metrů za minutu když chci :D. A taky, že ani sousedi vám nepomůžou když opravdu potřebujete. (Opravdu se omlouvám že píšu 30 dní po události ale snad to nikomu nevadí).

 

Uděleno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?