Sindy a kačenky

18. srpna 2010

Já a moje fenka Sindy jsme jednou šli kolem řeky a nasávali vůni rozkvetlých květin všude okolo.Naráz jsem uslyšela hlasité„Žbluňk!“. Pomalu jsem se otočila a viděla jsem moji 60 kilvou fenku,jak plave mezi kačanama.Nemohla jsem zadržet smích.Jak jsem se smála,všimla jsem si, že mám rozvázanou tkaničku u boty.Čapla jsem si, zavázala si šnůrky na mašličku a když jsem zvedla oči,napadla mě jediná otázka.„Sindy kde jsou ty kačeny“?Bylo jasné,že ty co neutekly jsou bud pod Sindy nebo jsou přímo v ní.

 

Ta si ale plavala dál,a vůbec si nevšiml ,že plavu za ním.

Myslela jsem si jak nejsem dokonalá,jak dokážu plavat,ale samochvála smrdí a Sindy si mě všimla dříve ,než jsem čekala.Ohnala se,Plácla mě tlapkou a pak si nevzpomínám.


Sindy mě musela vytáhnout na břeh , protože nikdo jiný tam nebyl.Pomalu jsem otevírala oči.To jsem ale naměla dělat.Sindina obrovská hlava byla těsně nad moji .Od tlamy ji kapaly velké kapky slin a funěla mi rovnou do očí.Když jsem se trochu otrkala a chtěla se nadechnout,uvědomila jsem si,že nemůžu.Proč?Zvedla jsem hlavu a všimla si,že Sindy mi leží přímo na hrudi.
Odstrčila jsem ji a nadechla se. Potom jsem si sedla a podrbala ji pořádně za ušima.

Cestou domů jsem ji koupila obrovskou kost z buvolí kůže. Dala jsem ji ji, a ta se jen nesla, jaký měla pocit hrdinky. Ale neměla jen pocit, byla hrdinka alespoň moje ano.

 

Přidáno: 31 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?