Sisi a mrouskání

11. dubna 2012

Ahoj, už je to nějaká doba, co jsem byla u PC, ale pořád myslím na všechny kočky a kocoury. Co nového? Začala jsem mrouskat. Bylo to poprvé, děs, nevědela jsem, co se se mnou děje, ale jen na dva dny, pak asi za měsíc taky a na delší dobu.

 

 

Medvídek můj měl obavy, tak šla k doktorovi. Prý se zeptat na kastraci. Trvalo nám to tam dlouho a já se nudila, pořad se poptávala dál a dál a dohodli se na termín. Konečně jsem byla doma. Asi za měsíc jsem začala mrouskat znovu, už jsem se tolik nebála. Přesně když jsme měli termín, který se musel zrušit a posunout a tak se to s námi opakovalo třikrát, až už nám na klinice nevěřili.

 

Tak při třetím mrouskání jsem se musela ukázat na klinice, aby nám uvěřili a že nemůžu na kastraci. Opět se zrušil termín na dobu neurčitou, teď není čas, tak nevím, kdy je příští termín. Kéž bych to vědela, abych začala. Tak asi je to tajné, asi až se přestane můj medvídek bát, já to totiž cítím....

 

Ještě něco. Přišla na to, proč jí masíruji. Je to vyjádření velké spokojnosti. Teď ji masíruji nejen před spaním, ale i ráno, asi aby mě pustila ven. To je metoda, co? Tak jsem vám tak hezky prozradila, mé kočky a kocouři, co máte dělat a dostanete všechno.

 

Ještě vám mohu doporučit, co máte dělat, když spěcháte, aby váš méďa vstal nebo se rychle vzbudil. Když maji nataženou paži nad hlavu a podpaží je směrem nahoru jako že spí na zádech, bylo by perfektní se jim natáhnout s našim příjemným dusivým kožíškem podél podpaží a uvidíte, co to udělá.

 

To je takový pocit, jako kdyby se dusili a nemají jinou možnost než honem honem vyskočit a vstávat, to je co?! Ale to jsem udělala jen jednou, asi se mi to nelíbilo. Tak zatím pa, nechávám vás, abyste měli dobré nápady. Hodně štěstí a úspěchu.
Vaše milovaná Sisi

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?