Sisinka

23. dubna 2012

Před třemi lety jsme se rozhodli si pořídit kočičku. Já mam od dětství ráda kočky a mamka se rozhodla, že už jsem dost velká abych se se o ní starala a rozšířila svůj chov na větší zvířátka z morčátka na kočku.

 

 

Tehdy mi bylo 12 let. Tak jsme si pořídila knížku plemen a hledaly, které by nám nejvíce vyhovovalo. Vybraly jsme si známou britskou. Tak jsme hledaly v inzerátech na internetu, a asi po 150 volání se nám teprve líbila jedna paní s britskými koťátky blízko nás.

 

Poslala nám fotku, a bylo rozhodnuto, že tohle bude naše kočičí společnice. Po asi dvou týdnech jsme se šly podívat na pětiměsíční kotě. Hned vyskočila z přepravky a začala nás zkoumat a byla tak nádherná, že jsme si ji hned vzaly.

 

Sisinka je dodnes krásná a jedinečná, má netypycké zbarvení, na bříšku a hrudi má jemnou skořicovou až krémovou barvu, s lehkým gepardím žíhaní, na zádech a packách má šedo-modrou srst s jasně modrým žíháním.

 

Oči má oranžové a polštářky růžové. Je milá, ale s odstupem, zvědavá, ale seriozní, je hravá, ale i vážná, ale hlavně je moc hodná. Teďka ji sháníme jako kámošku koťátko a určitě se moc těší. Siska každého pozdravuje a posílá pusinky.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?