Sjůpr

5. května 2012

Haf kamarádi, pac dvounožci. Vím, že by tu měl být příběh o pejskovi, ale já chci psát i o jejich páníčcích. O tom, jak je důležité radou, soucítěním a pomocí jiného podpořit a dodat mu energii a optimismus.

 

 

Těžce jsem začátkem května onemocněla a páníčkům jsem málem umřela. Hárala jsem jim téměř měsíc, páníčci si mysleli, že je to mým věkem, ale já jim přestala i jíst a pak zničeho nic i chodit. Okamžitě se mnou jeli na zvířátkovou pohotovost, kde mi diagnostikovali ošklivý zánět dělohy, s tím, že došlo k jejímu protržení a všechen ošklivý hnis se mi dostal do těla, takže se k tomu přidala i otrava krve a zánět podbřišnice.

 

Paní doktorka páníčkům řekla, aby se připravili na nejhorší a že má léčba bude velmi nákladná a i po operaci nemám zdaleka vyhráno. Tehdy jsem si začala psát svůj Psí deníček. Jen tak, aby v něm byly vypsány všechny mé starosti, respektive starosti páníčků a abych tu svou bolest a strach vyštěkla do světa.

 

Nechtěla jsem na sebe nijak zvlášť upozorňovat, jen to ze mě i páníčků muselo ven. To, co následovalo se dá těžko štěknout na sklo monitoru. Obrovská lavina lásky, pomoci a rad pro mě a mé páníčky. Díky mé nemoci poznali páníčci spoustu báječných a slušných lidiček a já spoustu nových kamarádů.

 

V létě jedeme s páníčky na Moravu některé z nich navštívit. Páníčkům dokonce byla nabízena i pomoc při hrazení léčby. Já jsem dnes již v pořádku, sice bez dělohy a vaječníků, ale je mi moc fajn a za to že je mi tak dobře neděkuji jen svým páníčkům, ale hlavně lidem, kteří ty mé dva utrápené dvounožce drželi nad vodou...

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?