Skok do bazénu

24. května 2012

Bylo to minulé léto. Já a můj pejsek Charlie jsme se rozhodli, že přece neprosedíme takový krásný slunečný den doma. Vyrazili jsme tedy do Dobroměřic k mé babičce. Je tak totiž bazén a to jsme si nechtěli nechat ujít. Byli jsme tam celé odpoledne.

 

 

Hráli si s míčkem a pořád se provokovali. Myslím, že Charlika to jako každého jiného střeštěného psa baví. Jenže už mu bylo asi hooodně horko. Bohužel, bojí se plavat v řece. Je malý a asi jak je tam maličko proud, tak se bojí. Takže to nemá cenu zkoušet. Ale co se nestalo. Otočím se a najednou Charlik nikde.

 

Nevěřili byste tomu, ale skočil do bazénu, kde se koupali rodiče. Všechno by bylo v pořádku, jenže jak neumí plavat a skočil do 1,5 m hloubky, no prostě šel ke dnu. Začali jsme Charlika vytahovat ven.

 

Naštěstí se mu nic nestalo, venku se oklepal a zase vrtěl ocáskem, že si chce hrát. Asi se chtěl ochladit, ale myslím, že už to nikdy neudělá. Teď se snažíme chodit do řeky, takže vše v pořádku. Ale tento šok už bych nechtěla zažít.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?