Skok z balkonu

22. srpna 2012

I když je naší psí holčičce už skoro 15 let, i v tomto věku člověk nikdy neví, jak se pes v dané chvíli zachová a co udělá. Náš pes je naprosto nevypočitatelný! Jednoho lednového dne, když k nám na balkon přišla kočka od sousedů, šla jsem jí nalít trošku mlíka. Přišla jsem na balkon a nechala za sebou otevřené dveře.

 

 

V turánu naše Jonyška vyběhla ven na balkon a šup za kočkou. Protože máme balkon v rekonstrukci, chybí mu zábradlí! Kočka doběhla na konec balkonu a šup na kamennou zídku a po ní dolů do zahrady. Jonča si neuvědomila, že nemá nohy jako kočka a hop za ní!!! Naše Jonyška skočila z balkonu, který je 3 metry nad zemí!!!

 

Dopadla na bok a trochu na záda! Seběhla jsem dolů po schodech do zahrady! Vzala jsem toho 14ti kilového cvaldu zase domů. Doma jsem ji položila na koberec. Ale ona se hned zvedla a šla se napít a najíst. Byla dočista v pohodě!

 

Po dvou operacích dělohy, po sražení autem, po tom co na ni spadlo kladivo, po dalších úrazech a po skoku z balkonu ze 3 metrů, si říkám jestli náhodou ta naše psí babička není nesmrtelná? Stalo se vám taky něco podobného?!

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?