Slalom pozadu

24. června 2013

Než začnete pejska učit tenhle cvik, tak pes musí umět, couvání, obcouvání psovoda a měl by zvládat i poloviční otočku s procouváním-není to pravidlem. Dejte si pejska k vaší levé noze. Pravou nohou udělejte krok dozadu a rukou ukažte psovi, jako byste po něm chtěli , aby vás obcouval, případně mu ještě pomozte- pes zacouvá mei vaše nohy.

Jakmile vám pod ně zacouvá, rychle ho chyťte pravou rukou za bok, udělejte levou nohou krok dozadu a rukou kterou ho držíte za bok, ho nasměrujte zpět mezi nohy. Jakmile pse vycouvá, nechtě ho přiřadit se k levé noze a tam ho pochvalte a odměňte. Ke cviku přidejte povel např. back(bek). Cvičte jen tyhle dva kroky, pes si rychle pohyb zafixuje, takže mu ukazovat budete muset čím dál tím méně, až pes bude dělat cvik jen na posunek ruky, pak můžete udělat kroků vzad i více, vždy by jste však měli začínat i končit u levé nohy. Postupem času odbourávejte i ukazování rukama.

Uděleno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?