Slavíme mezinárodní den zvířat

4. října 2018

Dnes, tedy 4. 10., je Mezinárodní den zvířat. Víte, proč se slaví, a chcete vědět, jak jej slavíme my v Hello Sandy? Tak čtěte dál.

Mezinárodní den zvířat se slaví od roku 1931 na popud ekologů, kteří chtěli upozornit na situaci ohrožených druhů. Datum 4. 10. nebylo vybráno náhodně, jedná se o výročí úmrtí Sv. Františka z Assisi, patrona všech zvířat.

Sv. František z Assisi byl asketický mnich, zakladatel františkánského řádu a mystik. Žil v letech 1181 až 1226 a již za svého života byl známý svou láskou ke zvířatům. Zvířata považoval za své bratry a sestry, věřil, že mají duši. Proslul zejména péčí o opuštěná, nemocná a týraná zvířata.

I my rádi pomáháme. Proto z každého nákupu uskutečněného dnes a zítra, tj. 4. a 5. 10., věnujeme 5 % útulku Tibet, který se stará o opuštěná zvířátka. Peníze útulku předáme na nedělní umisťovací výstavě Chcete NÁS? v Brně Lužánkách. Zapojte se také!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?