Slohová práce na téma: „A jak pomáháte zvířatům Vy?“

26. září 2010

Tak tedy pojďme k tomuto příběhu, ve kterém jsme pomohli získat psíčkovi Fíkovi domek.

No já jako malá holka toužila mít nějaké domácí zvíře. Nejprve mi slibovali morče, pak zakrslého králíka. Ale stále jsem žádné neměla. Až jednoho dne, když jsme byli na výletě v Trutnově jsme se zastavily do městského útulku pro zbloudilé a nalezené psy. No já sem se tam chtěla jít podívat a tak jsme se šli podívat. Jenže oni měly zrovna zavřeno. No škoda říkala sem v tu chvíli, ale co se dá dělat. Koukli jsme se na psíky co byli vidět a jeden bílý malinký špic kňučel. A já říkala: „vezmeme si ho domů?“ Děda říkal, že se sem zajede ještě jednou podívat, když budou mít otevřeno a natočí ho, popřípadě zamluví. Jenže když tam děda jel s kamerou už tam nebyl. Někdo si toho špicíčka vzal. No a co, alespoň má nový domov. Zato tam byl další psík, který mi změnil život.

 

Prý, když děda přišel ke kotci tohoto psiska, on jako jediný se opovážil zůstat venku. Mimo něj byli v tom samém kotci taky dva nebo tři to si nepamatuji velcí psi. Oni byli celý černí, ale ten psík (za chvíli vám prozradím jméno) byl zrzavé barvy. Bylo to ještě štěně a tak asi nevědělo co dělat. V té chvilce co děda přišel ke kotci. Tamti psi ti černí se schovali. No a tento začal dělat skopičiny a tak si ho děda oblíbil, natočil na kameru a další den kdy byl otevřený útulek pro něj jel. Přivezl mi ho. Já dumala jak se bude jmenovat. Chtěla sem mu dát jméno Jery, ale on už jméno měl. Jmenuje se Fík. Není to maxipes Fík, protože tou svou výškou není ani tak velký jako pudl, natož bernardýn. A takto jsme si vzali psíka Fíka z útulku.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?