Služební kynologie aneb policejní pes

9. února 2012

Bojíte se policejních psů? Bojíte se na cvičáku o své miláčky? Říkáte o nich vražedné bestie? Myslíte si že jsou zlý? Ani jedna otázka však není správná. Policejního psa je netřeba se bát, ani o sebe ani o své mazlíčky.

 

 

Jsou to jen profesionálně, skvěle vycvičení psi a naplno socializováni, takže neexistuje, že by napadli člověka, jen v těch případech špatného psovoda nebo nevhodného zacházení se psem či špatné vzpomínky, ale to je jen zřídka a méně pravděpodobné, ale bohužel je to tak, ale v tomhle případě je slovo bestie tím správným výrazem?

 

Samozdřejmě že ne, v této situaci je správným výrazem (neschopný psovod, tyran zvířat nebo jednoduše bl**c a vše ostatní týkajíc se psovoda)! Policejní pes je jako každý pes obrazem svého pána a tím, že je policejně vycvičen by měl být k lidem i vůči psům neagresivní a mít lepší vztah než necvičenný pes! Což většina služebních psů je!

 

Služební pes je vždy připraven na povel psovoda zautočit, stopovat, hlídat, vyštěkat či cokoliv jiného, ale stále je to pes co miluje svého pána nadevše, miluje zábavu s ostatními psy, hraní a věřte, je mu jedno, pokud je to pes slabší nebo silnější. Pokud na něj nezautočí protivník, z jeho strany konflikt nevznikne!

 

Policejní pes je normální pes, když dostane vynadáno, sklopí uši a stáhne ocas a lituje, když má radost, vrtí ocáskem, když se bojí, utíká se schovat pod ... (postel), však vy to znáte od svých hafíků...

 

Tohle je moje zkušenost, nikdy jsem se se zlým policejním psem nesetkal a že jich znám hodně. Moji služební psi jsou přesně ten tip, co bez povelu nezautočí. Doufám, že to takhle vidíte i vy a pokud ne, že změníte názor, vždyt tihle psi nám velmi pomáhají!

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?