Smrt mého prvního pejska =(

11. ledna 2011

Naše rodina od počátku chová Německé Ovčáky když jsem se narodila já tak jsme měli Dika byl to milej ochotnej a mazlivej pejsek. Ale jak už to tak bývá psi stárnou a Dikoušek taky. Ovčáci dost trpí na zadní packy. Začlo to když mu bylo 12 let. V zimě. Po zimě začal tahat packy za sebou a dost na ně kulhat. Tak jsme začali jezdit na injekce. Jezdily jsme na ně 14 dní a pomohlo to.

O rok mu prodloužily život. Jenže příští rok v létě už se to nedalo vydržet. Nejdřív to začalo kulháním pak taháním packami za sebou a pak to končilo tím že přestal chodit úplně. Nejdřív jsme se rozmýšleli co dál nechtěla jsem ho stratit on mě všechno naučil,chápal mě mohla jsem se u něj kdykoliv vybrečet a on mě z toho vždycky dostal byl to ten nejlepší pes. Jenže jsem nemohla vydržet to jak se trápil. Tak jsme teda zavolalo veterinářce aby k nám přijela a dala mu uspávací injekci. Den předtím než byla objednaná jsem s ním strávila celý den. Pořádně jsem ho vykartáčovala,mazlila se s ním prostě jsem dělala všechno abych si to užila.

Už ani nežral..=( Druhý den jsem stávala hodně brzo celej den jsem probrečela hodně jsem se s ním mazlila. Když přijela veterinářka tak jsem mu naposledy řekla miluju tě a budeš mi hrozně chybět,dala mu poslední pusu a objala ho. To byla ta nejtěžší chvíle v mém životě. Měla jsem záchvaty breku bylo to strašný potom jsem se šla ven podívat ležel tam začali mu zelenat oči a pak naposledy vydechnul. Myslela jsem že na místě umřu. Vykopali jsme mu hrobeček na zahradě když tam ležel, naposledy jsem si ho pohladila a poslala mu kapku slzy. Jak strašně moc mi chybí. Když tenhle příběh píšu ještě teď u toho brečím. Ale vím že teď se má v nebíčku dobře a kouká se na mě. Pořád ho miluju víc než kohokoliv jinýho a nikdy nepřestanu. Chybíš mi......♥

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?