Smrt mého prvního psa

24. února 2012

Ahoj, toto bude trošku smutný příběh. Můj první pes jsem jmenovala Dášenka, byla krásný míšenec. Jednou nám utekla a přišla domů celá šťastná a pár dní potom Dáša nežrala, jenom pila a zvracela.

 

 

Jeli jsme k veterinářovi. Ten nám řekl, že má zánět dělohy. Píchl jí nějaké léky, ale neřekl nám, že by byla lepší operce. Pustili jsme ji ven na zahradu a ona nechtěla jít domů, tak tam byla sama, ale utekla. Hledali jsme ji až do půlnoci a nenašli. Ještě horší bylo, že pršelo. Nakonc jsme zjistili, že si šla schladit bříško, protože jí bolelo.

 

Když jsme ji našli ráno celou promáčenou, jeli jsme k zvěrolékaři. Ten nám řekl, že do toho dostala zápal plic. Zrovna jsem měla na narozeniny, takže jsem nic netušila,  až když jsem přišla domů. Táta kopal nějakou díru a když jsem přila do kuchyně, všichni brečeli a potom mi mamka řekla, že je Dášenka mrtvá.

 

Rozbrečela jsem se moc, máma mi pověděla, že Dášu viděla umírat a potom jsem se s ní bohužel musela rozloučit. Mám tě ráda, Dášenko.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?