Smutný příběh Joeyka

28. prosince 2011

Byl jsem malé štěně, když mě můj pán dal jedné paní. Zprvu mě nechtěla, říkala, že mě nemá kdo hlídat a tak. Ale všichni slibovali, že mě hlídat budou. A tak si mě nechala. A pak tam chodila tety praneteř.

 

 

Chodila se mnou na dlouhé procházky s její kamarádkou k potoku a do lesa. Hráli jsme na schovku, na honěnou, a tak. Když panička musela odjet, tak ti, co slibovali, že mě budou hlídat, mě hlídat nechtěli, a tak mě hlídala tety praneteř Eliška. Ta, co se mnou byla na těch procházkách a v potoce atd.

 

Pak se ale Eliška musela odstěhovat. Nikdo se mnou nikam nechodil, panička měla práci a když potřebovala odjet, nikdo mě nechtěl hlídat a tak zbývala poslední možnost. Jednou jsme jeli dlouho autem do Ostrova nad Ohří. Bylo tam plno klecí, panička brečela. Zavřeli mě do klece a panička odešla. Nechápal jsem, proč? Co jsem udělal špatně. Byl jsem tam tři dny, pak si mě někdo vyzvedl.

 

Jmenuji se Eliška, jsem ta neteř tety. Vůbec mi o tom neřekla, že ho tam chce odvést, ale co jsem mohla dělat, když mi je 11 let a vyrovnávám se s tím, ale nejde to. Proto prosím, kdo by si vzal černého milého křížece labradora s vlčákem. Prosím, poslal byste mi pár fotek, jak se má a jak se mu daří. Děkuji za přečtení.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?