Smutný příběh kocourka Fouska

15. července 2011

Jednou jsem pustila Fouska se proběhnout. Když se vrátil, tak byl takový divný. Vždycky byl tak aktivní a teď pořád jenom ležel a knučel. Byla už noc, tak jsme říkali, že na druhý den s ním pojedeme k veterináři.

 

 

Ale na druhý den jsem ho na dvoře už nenašla. Celé dny jsem chodila po vesnici a volala na něj. Doma mi říkali, že se určitě vrátí, že šel jenom někam za nějakou kočkou. Taky jsem doufala. Ale pořád se nevracel. Ztratil se v pondělí 25.4.2011.

 

V pátek 29.4.2011 jsem šla na hůrku, kde spávaly kočičky, pro seno. A tam jsem ho uviděla, jak tam jenom tak leží na dřevě. S radostí jsem na něj zavolala: "Fousku, číčí, ty ses my vrátil" Přiběhla jsem k němu a zjistila jsem, že něco není v pořádku. Že se nehýbe a ani se na mě nepodíval.

 

Byl mrtvý. Hned jsem odtamtud utekla, zavřela jsem se v pokoji a celé hodiny jsem probrečela. Pořád jsem ho viděla, jak pobíhá po dvoře a hraje si. Řekla jsem našim, že jsem ho tam našla. Řekli mi, že se nedá nic dělat. Jak jsem to řekla sestře, tak se taky rozbrečela, spolu jsme probrečely celou noc.

 

Na druhý den jsme mu udělali pohřeb. Naši mi řekli, že si můžu vzít od kamarádky koťátko (zrovna se jim narodili), ale já jsem nechtěla už jiné. Nakonec se ukázalo, že Fousek nejspíš utekl k sousedům a tam snědl otrávenou návnadu pro myši. Každý den tam za ním chodím. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že už není.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?