Smutný vztup do Nového roku

26. února 2011

Dopoledne na Silvestra jsem jako každy jiný den pustila Matýska ven. Vždy jsi všechno učichal a označkoval, ale ted chvili bylo ticho potom na někoho štěkal, šla jsem se podívat na koho štěká a on nikde. Volala jsem ale nikde se neukázal. Oblékla jsem si kabát a běžela jsem ho hledat, volala jsem pískala ale všechno bylo marné. Matýsek nikde.

Taťka hned sedl do auta a zažal projíždět vesnici ale nikdo ho neviděl. Je to malý trpasličí jezevčík mohl se schovat všude, Plakala jsem, přes slzy jsem už neviděla na cestu. Musela jsem se vzchopit a hledat dál s naději. Po 3 hodinach jsem se vratila domu bez Matýska. Myšlenky na ten ruch co bude o půl noci mi naháněl čím dál větší hrůzu. Ta bezmoc a ten strach se nedaly vydržet. Večer jsem jela na policii a nahlasila jsem ztraceni psa.
Policie mi slibila že jakékoliv bližší informace mi budhou hlásit. Matýsek stále nikde. Má naděje stále klesela, ale v srdíčku jsem měla pořád jiskřičku která doufala že se setkáme. Ta bezmoc byla nejhorší, nevěděla jsem jestli je v psím nebíčku nebo jestli je u někoho doma a má se krásně, nebo naopak někdo mu ubližuje. Po 18ti dnech jsem přijela domu ze školy a taťka nebyl doma. Bylo mi to podezřelé, ale mamka říkala že jel jen nakoupit a že hned přijede. Bylo to už tak dlouho pomalu jsem přestavala věřit. Posadila jsem se do obyvaku ne zem a seděla koukala před sebe, oči se mi lesky slzami. Slyšela jsem přijed auto, a jediné co mi mamka řekla bylo tatka už přijel zajdu mu pomoct s nákupem. Za necelých 5 minut se otevřely dveře a já uslyšela ťukání drápku po podlaze a z chodby za mnou přiběhl můj milovaný Mytýsek. Plakala jsem štěstím tolik radosti a vítaní jsem ještě nikdy nezažila. Štěstím jsme plakali všichni, matýsek na vítál, olizoval až štěstím učurával. Od tohoto dne Matýsek nikdy neodešel ze zahrady, bobišek má ponaučení na celý život. Na milionkrát děkuji panovi který Matýskovi zastavil na cestě a vzal si ho domů do teploučka. MOC DĚKUJI. Dneska je Matýskovi 10 let a doufám že spolu zažijeme jen to hezké. :*

 

Přidáno 59 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?