Sníh je voda a Micka to ví.

3. července 2011

Před dávnými lety žila moc hodná panička a malá kočičí holčička. Té kočičce říkala Micko. Jednou když byla velká zima chtěla jít Micinka ven na vzduch, aby si mohla jít hrát s ptáčky, co zrovna seděli v krmítku. Panička ji pustila.

 

 

Venku foukal prudký a chladný vítr, to Micce nevadilo, ale spíše to, že se jí bořili v měkkém sněhu její nožky. Celý den si hrála, že si ani nevšimla, že už je noc. Malá Micka hledala úkryt před večerním větrem, když našla krmelec, pod který se dá schovat, spadla do lesního potůčku. Rychle se chytila větve nad potůčkem, ale z vody se už nedostala a tak celou noc měla mokrý ocásek a zadní nožky.

 

Druhý den ráno ji hledala její hodná a starostlivá panička, ale když Micinku neviděla tak na ní volala ,,MICINKO, KDEPAK JSI ČIČÍČÍ". A v tu chvíli začala Micinka hlasitě mňoukat a hned ji vytáhla její panička z ledové vody ven a dala si ji pod kabát a běžela s ní domů. To bylo shledání. Ihned zatopila v kamnech a dala Micku do tepla. Ocásek jí rozmrzl a nic jí nebylo. Od té doby má Micinka nejradši vodu a v létě chytá rybky a koupe se a ničeho se nebojí. A protože měla koťátka tak jejich charakteristikou je milování vody po jejich mamince.

 

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?