Sníh v létě?

10. září 2012

Kdyby mi někdo řekl, že si v létě můžete užít tolik radosti s vaším čtyřnohým přítelem a navíc na sněhu, asi bych na něho koukala jako na blázna. Ale nám se to opravdu podařilo…

 

 

Bylo krásných 36° celsia a my se potili v autě při jízdě pod vrcholky Dachsteinu. Tam jsme i zaparkovali a vydali se směrem k lanovce, která nás po necelých 10 minutách vyvezla na vrchol ledovce. A teplota najednou klesla na příjemných 14°.

 

Tam nahoře, to je zcela jiný svět. Naše Sáva neměla s výškou ani teplotou žádný problém a statečně se s námi rozhlížela po okolí. Tedy, popravdě, zatímco nás zajímal celý masiv a krásný pohled na vrcholky ostatních hor, Sávinka se věnovala spíše tamějším opeřencům, kteří si v tamních výšinách připravovali nová hnízda. Ale to ještě netušila, co jí čeká za chviličku.

 

Po několika minutách chůze se nám naskytl pohled na bílou plochu, ledovec byl pokrytý sněhem! Sáva se narodila v lednu a jako malé štěně možná někdy sníh viděla, ale kdo ví, jak moc si to může pamatovat. Přesvědčila nás ale o tom, že poprvé objevuje krásu a kouzlo zmrzlé vody co taje pod tlapkami. A že se vyřádila!!

 

Kousala sněhové koule, chytala je ve vzduchu a různě dopadala do měkkého a bílého sněhu. Je zvláštní, když psovi házíte sněhové koule a přitom jste v tričku a opalujete se. Ale myslím, že výlet se povedl, pejsinka nám doma odpadla, tedy už v autě usnula a nevěděla o světě.

 

Ani jí nevadilo, že jsme celé převýšení zdolávali během 10 minut lanovkou, prostě si jen užívala všeho, co nahoře našla a že je s páníčky na neobvyklém místěJ Už se těšíme na zimu, až si opravdu sněhu užije dosyta…

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?