SOS pro Lilinku

23. září 2010

Překrásná kočička Lilinka má velikou smůlu. Nejprve musela, prý kvůli alergii v rodině, opustit domov, kde dva roky spokojeně žila. A tak se dostala ke mně a vzájemně jsme se do sebe velmi zamilovaly.

Věděla jsem však, že u mě není pro ni to pravé místo pro nový domov, protože Lilinka nebyla zvyklá na jiná zvířátka - a u mě jich je 40. Proto jsme společně začaly hledat domov, byl o ni veliký zájem a zanedlouho si Lilinka sama vybrala rodinu, se kterou chtěla být. Všichni jsme byli velmi šťastni, že se Lili bude mít již do konce života dobře. Ale obě jsme se bohužel spletly. Nová rodina zjistila, že Lilinka po sobě po bytě zanechává své dlouhé stříbrné chlupy a bylo zle. Musela se vrátit.

 

A tak se kočička mých snů opět ocitla u mě. Jenže teď to již bylo horší. Lili nechápala, proč tomu tak je a zlobila se na mě. A také velmi truchlila a stále truchlí.
Naštěstí však dobře papá, dodržuje perfektní čistotu a k neznámým lidem, kteří se jí líbí, je velmi přítulná. Má velice ráda malé děti, ráda si hraje a je nesmírně krásná.

 

Přidáno: 15 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?