Soutěž o prestižní titul „Mazlíček roku“ pokračuje! Neváhejte ani vteřinu a zapojte se také!

1. července 2014

Tak se nám rozběhl další ročník soutěže Mazlíček roku, a zdá se, že bude opět o zábavu postaráno! Máte doma také nějaké zvířátko, o kterém si myslíte, že by mohlo být mediální hvězdou? Tak do toho! Stačí se pouze zaregistrovat, vložit foto a už se můžete ostatním chlubit svým domácím mazlíčkem. Pokud jste svého pejska, kočku či jiné méně obvyklé zvíře zachytili v nejrůznějších vtipných situacích, tím lépe. Vaše šance na výhru budou ještě větší.

Už loni se v soutěži objevily fotografie, které až vyrážely dech, nebo minimálně vyvolaly na rtu pobavený úsměv.  Pobavte také ostatní domácí chovatele, užijte si legraci s ostatními fotkami, věřte mi, stojí to za to. Jen výhra nemusí být hlavní motivací.

Vytvořte si opět „mazlí profil“ a účastněte se jednotlivých soutěžních kol na stránkách www.mazlicekroku.cz. Již při registraci získáte zdarma hlasy, a po té si můžete zařídit spoustu dalších výhod, včetně barevných rámečků a jiných zvýhodnění právě pro vaši fotografii. Je možné použít i některé starší fotografie z alba, takové, kde je mazlíček ještě mládětem.

Moje zkušenost z loňského ročníku byla více než pozitivní, přesto, že jsme se svým srandovním křečkem nezvítězili. Letos jsem přihlásil svého psa a zatím si nestojíme vůbec špatně.

Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v jejím průběhu. A na jaké se můžete těšit výhry? Věřte, že i tentokrát jsou skvělé!

 

Mazlíček roku

 

Poutavé výhry pro chovatele i mazlíčky!

Hlavní cenou za vítězství ve finálovém kole je špičkový tablet Lenovo, který nadchne svou lehkostí i moderním designem. Ale jsou tu i výhry pro vaše zvířátka, třeba pamlsky ve velkém balení. Pokud se stanete alespoň šťastným dílčím vítězem průběžného kola, udělá vám radost mp3 přehrávač Yarvik s kvalitním zvukem a velkou kapacitou.

Také tentokrát proběhnou oblíbené minisoutěže Souboj mazlíčků a Kolo štěstí, kde se spolu utkají vaši svěřenci v nelítostných soubojích, nebo si vyzkoušíte, jak vám přeje štěstí. Výhrou jsou především další hlasy navíc, které jsou základem budoucího úspěchu.

Jak vidíte, i letos je na co se těšit. Myslíte, že právě vaše kočka, pejsek, nebo třeba křeček by se mohl stát vítězem? Že je v něm ukrytý jistý talent profesionálního modela či modelky? Tak foťte a foťte. Výsledky vaší práce budou v průběhu všech 10-ti nadcházejících kol oceněny hlasy, a třeba zrovna vy se svým zvířecím krasavcem uspějete a zařadíte mezi postupující účastníky, kteří si to rozdají ve finále.

Mazlíček roku

 

Jdete do toho? Na vymazlených stránkách www.mazlicekroku.cz se dovíte vše potřebné. Mně šlo spíše o sdílení radosti z této soutěže s ostatními milovníky domácích zvířátek. Uvidíte, že si také užijete mnoho legrace a soutěž vás zcela pohltí. A třeba pohltí i vašeho domácího mazlíčka.

Těšíme se na vaše krásné fotografie na www.mazlicekroku.cz.

 

Autor: Bronislav Markowicz

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?