Soužití Gigi a Tima

11. listopadu 2011

První den, když jsme Gigi přivezli, tak to vypadalo super. Tim si s ní hrál. Ona se psů nebojí, takže ho hned začala prohánět po obýváku. Říkala jsem si, že to bude v pohodě, že si budou hrát a tak. Vypadalo to tak.

 

 

Ale když druhý den Tim zjistil, že to není jen návštěva, a že je ten ufon náš, tak na ní začal být protivný, vyháněl jí od její misky, nechtěl jí pustit na pelíšek, nechtěl jí pustit ani k nám. Prostě jí dokazoval, že on je tu pánem a ona sem nepatří. Ale Giginka je splachovací, tak jeho "špatnou náladu" s úsměvem přecházela a vyzívala ho ke hře.

 

Já jsem taky dělala, že to nevidím. Jakože je to prostě normální věc, že je tu Gigi s náma. Jen jsem ho seřvala, když na ni moc vrčel. Možná jsem to dělala špatně, ale za 2dny to zase bylo v pohodě.

 

Timík ji nejdřív pustil na svůj pelech a pak si s ní dokonce hrál. Nechala jsem je v pokojíčku a šla si pro něco do kuchyně, najednou slyším rány, tak jsem se vyděsila, co se děje. když jsem doběhla do pokojíku, tak jsem se musela smát, protože ti dva si tam dost hlasitě hráli :D Občas do něčeho narazili, tak od toho ty rány.

 

Od té doby je to v pohodě, Tim Gigi nechá i pít ze své misky (což nikomu jinému nedovolí, ještě teda Argovi), půjčuje jí hračky a tahá se s ní o ně a taky si s ní hraje. Vypadá to docela vtipně. Chvilkama Tima i lituju, protože ta malá bestie ho nenechá chvilku v klidu.

 

Ale má to i své výhody. Tim se naučil, že musí jíst o trochu rychleji, sice vím, že mu asi nikdy Gigi do misky nevleze (Tim vrčí a jídlo si hlídá - ale já s tím souhlasím), ale i tak jí o něco rychleji a hlavně dojídá. Další výhodu vidím v tom, že Gigi aportuje všechno a Tim to chce mít taky, takže se třeba konečně naučí hezky aportovat.

 

A dokonce ji Timík brání před cizími psy, co na ni štěkají přes plot, což je podle mne důkaz toho, že ji přijal do své smečky.

 

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?