Speciální NOVOROČNÍ horoskop na rok 2014 pro psy

1. ledna 2014

Pejsci ve znamení Berana mají svoji hlavu a dokážou se vzepřít, zrozenci ve znameních Blíženců budou tak trochu nečitelní a Váhy zase velmi chytré a bystré. Více se dozvíte v novoročním horoskopu pro psy na rok 2014.

Horoskop pro psy - beran

Pes jako beran (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci ve znamení Berana mohou dozrát do bodu, kdy s nimi nebude úplně jednoduché vyjít. Proto pozor. Rok by mohl být náročný stran energií, kterou právě pejsci budou velmi vnímat. Zkuste je dobře cvičit a učit poslušnosti. Pokud to již umí, je nutné neustále zdokonalovat jejich znalosti. Nedoporučuje se podceňovat vůbec nic.

Na co se zaměřit: pokud si nevíte s výchovou úplně rady, zkuste se obrátit na odborníky. Tato práce se vyplatí. Čeká vás pak odměna ve formě poslušného pejska, na kterého bude spolehnutí vždy a všude a za každých okolností.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Hafíci, narození pod znamením Býka budou dost strádat, pokud budou samotní. Je skvělý rok k tomu pořídit jim kamaráda či kamarádku. Jejich nastavení v tomto směru je tak intenzivní, že problém neuvidí ani poté, když jim přinesete domů úplně jiný druh. Takže přivítají nejen psí přátele, ale i ty kočičí, či z úplně jiné zvířecí říše.

Na co se zaměřit: zkuste popřemýšlet o tom, kolik na ně máte času. Pokud zjistíte, že to není žádná sláva, nezbude, než v domácnosti udělat místo ještě na někoho úplně jiného. Uvidíte sami, jak najednou ožijí a omládnou.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Pes ve znamení blíženců (21. 5 – 21. 6.)

U Blíženců se projeví jejich rozdvojená osobnost zcela naplno. Dvě tváře, které mají, předvedou dost často v celé své kráse. Jednou to budou zlatíčka k pohledání, po druhé s nimi nehnete, ani kdybyste se na hlavu stavěli. Zkuste zvolit tak trochu diplomatické kroky a moc jim nehubovat. Na druhou stranu si totiž budou vše dost brát.

Na co se zaměřit: občas nebude jednoduché s nimi vyjít. Postaví si hlavu a nic s nimi nepohne. Pokuste se i trochu uplácet, nedá se nic dělat. Hrubostí toho stejně moc nezmůžete, naopak, mohli by být opravdu hodně smutní.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Raka budou velmi citliví. Jejich nálady budou ovlivňovat i maličkosti. Hlavně ale počasí. Jsou to milovníci slunce a často i vody, tak na to myslete a zkuste jim právě tímhle zpříjemňovat náladu. Dlouhé procházky za slunečných dní jim udělají velkou radost. Také klidná místa k odpočinku.

Na co se zaměřit: budete muset vypozorovat, co je baví a kdy mají náladu. Pokud budou tak trochu v depresi, zkuste je naladit tím, že jim budete podstrojovat tím, co mají rádi. Nejen, že je to uklidní, ale zároveň i rozveselí.

 

Horoskop na měsíc - lev

Když je pes i lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Lva, zkuste se zaměřit na jeho chrup a dásně, bez ohledu na to, jaký má věk. Nepodceňujte žádné příznaky, které jasně napoví, že něco není v pořádku. Občas by měli projít i preventivní veterinární prohlídkou. Pokud se na ně ovšem zaměříte v tomto směru trochu více, není potřeba se obávat.

Na co se zaměřit: už jste se pokusili vašemu pejskovi vyčistit zuby? Pokud ne, nakupte hned potřebné věci jako pastu a kartáček a můžete začít. Pravidelná vizuální prohlídka by také měla být samozřejmostí, ale zároveň jen prevencí.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Na psí Panny bude spolehnutí. Nic mimořádného nečekejte. Čeká vás prostě rok jako každý jiný. Pravda je, že byste je měli více hlídat stran různých úrazů, ke kterým nebudou mít moc daleko, ale vzhledem k jejich obezřetnosti, jež mají danou, nebude se jednat nejspíše o nic mimořádného. Pozor tedy jen na nebezpečná místa.

Na co se zaměřit: svého pejska jistě dobře znáte, tak jednejte přesně tak, jak jste zvyklí. Zkuste mu dávat najevo velmi často velkou spoustu lásky, bohatě se vám totiž odmění. Panny si potrpí na stálost a jistotu, tak jim ji dopřejte.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Psí zrozenci ve Vahách mají za ušima. Jejich inteligence je na samém vrcholu, zkuste toho tedy využít. Nebude totiž problém je naučit i nenaučitelné. Pokud se jim tedy budete dostatečně věnovat, můžete si být jisti, že se do budoucna máte možnost pochlubit velmi zajímavými kousky, které vašeho psího miláčka zcela jistě i proslaví.

Na co se zaměřit: zkoušejte povely a kousky, ke kterým jste se dosud neodhodlali. Zcela jistě jich naprostou většinu pochopí velmi rychle. Pozor ale na to, co všechno se naučí. Můžete si být jisti, že to už nikdy nezapomenou.

 

Horoskop pro psy - štír

Když je pes i štír (24. 10. – 22. 11.)

U psích Štírů si můžete být jisti jedním a to je, že se rozhodně ozvou, pokud se jim nebude něco líbit. Nenechají na sobě zcela určitě dříví štípat, proto pozor na to, jak s nimi jednáte. Také přístup ostatních mějte pod kontrolou. Nebude jim totiž zatěžko vytasit zoubky, pokud pohár trpělivosti prostě přeteče, následuje impulzivní jednání.

Na co se zaměřit: pravdou je, že k razantním činům nebudou mít daleko. Pozor tedy na situace, které by mohli i úplně zmateně vyhodnotit. Budou jednat po svém. Mohlo by to znamenat i nedorozumění, kterému můžete předejít.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pejsci ve znamení Střelce budou mít společné pro příští rok hlavně to, že jejich obranářský smysl bude převládat nad všemi ostatními. Jejich území a teritorium bude posvátné a běda tomu, kdo se opováží cokoliv narušit. S cizím elementem si hlavu moc lámat nebudou, ovšem i ti blízcí by mohli mít problém. Zkuste se víc zaměřit na výchovu.

Na co se zaměřit: pozor na situace, kdy to nebudete mít zcela pod kontrolou. Také nečekané výpady vašich miláčků budou sice míněny dobře, ale mohly by jim předcházet naprosté prkotiny. Musíte je mít prostě více pod dohledem.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pejsci ve znamení Kozoroha tak trochu nezapřou své znamení. Jejich ego je dost velké bez ohledu na velikost jich samých a také se podle toho budou chovat. Mají nebo spíš budou mít tendence ukazovat, kdo je doma pánem. Okřiknout je sice můžete nebo dokonce musíte, ale spíše by chtělo jim pomalu ukazovat, že se prostě někdy pletou.

Na co se zaměřit: výchova pejska by měla být samozřejmostí, pokud chcete předcházet problémům jak v jiném kolektivu, tak ale i doma. Pozor ale na prudké reakce a hlavně ty, které zavánějí násilím, tohle totiž nikdy nezapomenou.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři obecně nemají dobré období, nebo si ho spíše takové dělají. Jsou nastaveni vnímat věci nad rámec a nedokážou se s tím v mnoha směrech vyrovnat. Pokud máte doma pejska v tomto znamení, nebude to jiné. Jeho schopnosti ho mohou děsit. Pokud ho tedy uvidíte, jak štěká do prázdného rohu místnosti, věřte, že tak prázdný není.

Na co se zaměřit: nezbývá, než se mu hodně věnovat a dobře naslouchat tomu, co vám říká. I když nemluví doslova, jeho chování bude jasné. Zkuste s ním trávit hodně času a pokusit se o opravdu hodně velké přátelství. Bude vám vděčný.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Psí Ryby budou dost kopírovat počasí. Pokud tedy bude hezky, i jejich nálada se pozvedne a naopak. Sledujte tedy rosničky v televizi, protože můžete klidně očekávat, jak se další den projeví váš chlupatý miláček. Pejsek do nepohody to tedy doslova sice nebude, ale na druhou stranu, jeho vnímavost je na špici. Klidně se mu i svěřujte, rozumí vám.

Na co se zaměřit: jistě svého mazlíčka znáte a víte, co od něj můžete očekávat. To se sice nemění, ale nad rámec přece jen můžete očekávat, že u vás hledá porozumění a lásku. Je to Rybám nejen dané, ale v roce 2014 i umocněné.

 

 

Ať máte úsměv na tváři po celý rok vám přejí Hafici.cz!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?