Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2011

1. prosince 2011

Pokud máte doma kočičku ve znamení Raka, mohlo by se stát, že Vánoce pojmou podle svého gusta. Proto pozor. Pokud se jim nebude líbit například výzdoba, zcela jistě se ji pokusí předělat tak, jak jim to vyhovuje. Mají prostě vkus, to se jim upřít nedá. Více se dozvíte ve vánočním horoskopu pro kočky na měsíc prosinec 2011.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Kočičky ve znamení Berana budou vánoční atmosféru vnímat všemi smysly. Počítejte tedy s tím, že velmi rády pomohou s přípravami. U ničeho zcela jistě nebudou chybět, tak pozor na to, kam šlapete. Mohli by se totiž plést pod nohami. Pozor také na to, co necháváte na stole, nejspíš totiž budou chtít ochutnat a každý dvounožec ví, co by to mohlo pro jeho miláčka znamenat.

Čím uděláte radost: dárečky rozhodně nesmí chybět a pokud chcete vidět vaši kočičku šťastnou, tak kvantita zvítězí nad kvalitou. Čili, čím víc toho pod stromečkem najdou, tím lépe.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Býka, dávejte pozor na to, jak moc se mu věnujete. Vánoční přípravy a Vánoce samotné by vás mohly zaměstnat natolik, že byste mohli zanedbávat vašeho miláčka. Jeho reakce tak budou jasné, bude žárlit. Mohlo by se to projevit na jeho chování. Musí na sebe přece nějak upozornit, a jaký způsob si vybere, vás zcela nepotěší.

Čím uděláte radost: vaši mazlíčkové přivítají spíše hračky pasivní a líné, čili takové, které budou muset sami rozhýbat. Nakupte tedy plyšové myšky nebo jiné plyšáčky, ale právě takové je potěší nejvíc.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Když je kočka blíženec (21. 5. – 21. 6.)

Stejně jako bengálská kočka, bude váš miláček aktivní a to velmi, ale rozhodě u těch svých rošťáren bude i přemýšlet. Je tedy docela možné, že strojení stromečku dá docela zabrat. Možná se mu nebude váš styl až tolik líbit a rozhodne se, předělat to. Zkuste být tedy více tolerantní. Je totiž docela možné, že vám občas trpělivost dojde. Stále ale pamatujte na to, že to nemyslí zle.

Čím uděláte radost: jejich nálada je spíše rošťácká a rozpustilá. Pamlsky ale určitě nepohrdnou. Rozhodně jim ale udělá radost například koulodráha a pokud bude i s fontánkou, budou v sedmém nebi.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočka rak (22. 6. – 22. 7.)

Malí chlupatí Ráčkové budou vše sledovat jakoby z povzdálí a nezúčastněně, ale opak bude pravdou. Jen budou chtít mít přehled o tom, jak a co děláte a hlavně proč to děláte. Jakmile je nebudete mít na očích, pustí se do vánočních příprav sami. Jsou to prostě miláčkové, a pokud budou mít příležitost vám udělat radost, tak vám ji udělají. Třeba tím, že vezmou přípravy do svých rukou.

Čím uděláte radost: hlavně něčím dobrým k zakousnutí. Takže kočičí pamlsky nebo lepší kapsičky rozhodně neodmítnou. Spojte dobré s užitečným a dbejte na to, aby tyto věci měly i nějakou nutriční hodnotu.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičky, které se narodily ve znamení Lva, budou trochu náročnější. Všechno se jim líbit nebude a se vším nebudou spokojené. Okem kritika tedy zhodnotí vše, co budete připravovat na Vánoce a náročným čeníškem zase ohodnotí veškeré připravované pokrmy. Jasně tedy z jejich výrazu poznáte, co je v pořádku a co ne. Zkuste to vnímat a trochu se jim přizpůsobit. Vánoce jsou i jejich.

Čím uděláte radost: nároční mazlíčci chtějí i náročnější hračky. Ale jsou to pořád jen hravé kočičky, tak jistě nebude problém něco vymyslet. Například tunel, kde se budou moc schovat nebo jím proběhnout, bude vhodný.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Plemeno nebelung je velmi hravé do vysokého věku a pokud máte doma takovou kočičku nebo Pannu, nebudete mít problém ji zabavit, aby se vám při vánočních přípravách nepletla pod nohy. I když se to ale může zvrtnout a zdobení bytu začne brát jako skvělou hru, přistupte na to. Uděláte jí velkou radost a věřte, že si vánoční atmosféru užije s vámi. Má prostě ráda nějaké zajímavé dění.

Čím uděláte radost: vzhledem k jejich hravosti je celkem jasné, čím je potěšíte. Nebude složité něco vymyslet. Budou nadšení ze všeho, co se bude hýbat, tedy i z obyčejného papírku na dlouhém provázku.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud máte doma nebo znáte povahu plemene americká kadeřavá kočka, jistě víte, že nemá problém s jinými zvířátky. Je to prostě tvor společenský, takže si vánoční dění bude doslova užívat, protože přesně takhle se budou chovat kočičí Váhy. Máte-li velkou rodinu, která se chystá na návštěvy, budou si užívat i rukou, které budou chtít pohladit jejich jemný kožíšek. Dopřejte jim tu radost.

Čím uděláte radost: jak už bylo zmíněno, snesou se i s jinými zvířátky, tak zkuste popřemýšlet, zda by nebyl vhodný nějaký kamarád. Zcela určitě se snese i s jiným druhem. Ale kamarádem radost uděláte určitě.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Kočičky Štírky budou jednat trochu nepředvídatelně. Jejich chování moc čitelné nebude. Ač vám občas přijdou jako naprostí andílci, co sladce spinkají a nikde se nepletou, věřte, že jim vůbec nic neunikne. Velmi dobře se budou orientovat v každé situaci, a jakmile se za vámi zavřou dveře nebo se prostě jen nebudete dívat, rozhodnou se něco vám pokazit. Takže vánoční výzdoba by mohla skončit v koši.

Čím uděláte radost: potěší je hlavně hračky, u kterých budou muset přemýšlet. Velmi si užijí například zajímavé prolézačky. Ale pokud navštívíte jakékoliv kočičí hračkářství v podobě zverimexů, určitě něco objevíte.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci budou mít dokonalý přehled o všem, co se doma děje, ale zároveň je to nechá docela chladné. Jen se prostě zúčastní všeho dění. Ale pozor, vánoční ozdoby na stromečku je asi v úplné pohodě nenechají. Tak se zkuste dopředu trochu více obrnit trpělivostí a moc neřešte to, že musíte po pokojích sbírat nejen ozdoby, ale i bonbony. Ty by navíc mohly být načaté, pozor tedy na jejich zdraví.

Čím uděláte radost: ani nemusíte nic náročného vymýšlet, protože největší radost jim udělají dárečky vaše. Tedy spíše mašličky a papír. Pokud tedy chcete mít na Vánoce šťastnou kočičku, nechte ji prostě jen rozbalovat.

 

Horoskop kozoroh

Kočka kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Plemeno korat je známé mimo jiné i tím, jak vnímá své okolí. Je velmi citlivý třeba na zvuky. Co se týká Kozoroha, budou to mít stejně. Pozor tedy na petardy, ohňostroje a vše, co k Vánocům patří. Mohlo by je to rozhodit více, než je obvyklé. Mohli by pak mít například zdravotní problémy. Více je tedy chovejte a uklidňujte pokaždé, bude-li kolem nich nějaký větší hluk.

Čím uděláte radost: vaše miláčky potěší hračky mechanické. Třeba myšky, které jdou natáhnout a mohou je pak honit. Ale stejnou radost uděláte i obyčejným míčkem. Prostě tím, co nepostojí.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Co se kočičích Vodnářů týká, mají za ušima a velmi dobře vytuší, kdy je jejich příležitost. Tak že nic nenechávejte bez dozoru. Ani ozdoby, ani jídlo. Všechno budou chtít nenechavě ochutnat nebo vyzkoušet, jak se s tím hraje. Budou vyžadovat tímto i trochu větší trpělivost, ale milující dvounožci s tím nebudou mít problém. Vánoce jsou přece jen jednou do roka, tak se to jistě dá vydržet.

Čím uděláte radost: pokud jim koupíte šikovnou prolézačku nebo nový pelíšek, budou mít radost z jednoho i druhého. Dokonce je potěší i obyčejný plyšák. Prostě vše, co neznají a co si budou moci očichat a vyzkoušet.

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Kočičky ve znamení Ryb se nebudou až tak projevovat. Čili vánoční přípravy a Vánoce samotné proběhnou celkem bez problémů. Jen se jim nezapomeňte více věnovat, protože právě vaše přítomnost jim bude dělat obrovskou radost. Pro samý shon na ně zkuste nezapomenout. Jsou to přece vaši mazlíčci a rodinní příslušníci, tak s nimi také tak jednejte, zaslouží si to.

Čím uděláte radost: kočičí fontánka určitě nebude k zahození. Rybičky přece vodu rády a ta vaše tím spíš. Takže dárek je jasný. Vše, co se bude týkat vody na hraní, bude u vašich miláčků i v kurzu.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?