Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2013

1. prosince 2013

Pokud budete trávit Vánoce s kočičím mazlíčkem ve znamení Štíra, dobře hlídejte jeho zdraví. Hodně se mu věnujte, ať je hlavně v pohodě, což je skvělá prevence. Šťastné zvířátko mnohem méně marodí, na to stále myslete. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc prosinec 2013.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V měsíci Vánoc budou kočičí Berani nastaveni tak trochu živěji, připravte se na to. Čili, vánoční zdobení vás bude stát neustálé úpravy a opravy. Zkuste se tedy obrnit trpělivostí. Navíc, je měsíc, který vyžaduje klidný a mírný přístup. Proto na to stále myslete, vaši miláčci jsou přece členy rodiny.

Čím je potěšíte: vzhledem k jejich aktivitě se doporučují hračky hýbací. Radost jim ale udělá i to, když si s nimi prostě budete hrát a hračky rozhýbete svojí rukou. Budou vám určitě vděční.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býci, stejně jako ti člověčí, nezapřou své znamení. Rádi užívají pohody a klidu a také možnost trávit svůj čas s rodinou. Pro vás to tedy znamená, že i vaši chlupáčci budou takto naladěni. Zkuste je zapojit do svých aktivit. Zcela jistě se rádi účastní všeho, co budou jejich dvounožci vymýšlet.

Čím je potěšíte: složité dárky vůbec není nutné vymýšlet. Budou rádi, když se jim prostě budete věnovat. Zkuste jim tedy dát tolik času, kolik jen půjde. Doporučují se společenské hry, třeba na schovávanou.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Zrozenci v Blížencích mají tendence se družit a to za každých okolností. Čili pokud budete například péct vánoční cukroví, zcela jistě se rádi zúčastní. Odhánět je se moc nevyplatí, budou si to pamatovat. Proto zkuste vymyslet alternativu, aby se nejen nepletli, ale zároveň se i zabavili.

Čím je potěšíte: budou upřednostňovat společenské hry. Takže klidně nakupte spoustu hraček, ale stejně bude nutné se zapojit do jejich her. Takže čas vánoční jim zkuste také trochu zpestřit.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Havana brown je plemeno, které vyžaduje společnost. Dokonce se nedoporučuje, aby kočka tohoto plemene byla sama. Máte li doma kočičku ve znamení Raka, bude to naprosto stejné. Je tedy jasné, co bude potřeba. Vánoční svátky bude váš mazlíček rád trávit s vámi, proto mu to umožněte a nenechávejte ho samotného.

Čím je potěšíte: nemusíte složitě nic nakupovat. Zcela postačí, když se budete vašemu mazlíčkovi věnovat tak, jak to půjde. Pokud je sám, možná by rád pod stromečkem našel kamaráda.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičí Lvi budou mít náladu tak trochu nostalgickou a vyloženě zimní. Rádi si někde odpočinou v klidu, pohodě a teple. Tak mu to umožněte. Můžete být ale na druhou stranu rádi, že se vám nebudou plést pod nohama. Dopřejte jim toto rozpoložení, za pár dní zase náležitě ožijí.

Čím je potěšíte: zcela určitě jim udělá radost teplý a pohodlný pelíšek. Pokud ho navíc umístíte někde blízko topení, asi nenajdete spokojenějšího tvorečka. Určitě i rádi na klíně zhlédnou pohádku.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičí Panny své zvyky měnit nebudou a je úplně jedno, jaké je období. Vánoce prostě přejdou jako nějakou běžnou dobu. Ani zima jim velké problémy obecně dělat nebude. Pokud budou mít náladu se ochladit venku, prostě půjdou, pokud zvolí teplo a klid, nic je nerozhýbe.

Čím je potěšíte: dárky doporučujeme vybírat tak, jak svého mazlíčka znáte. Pokud je přes pamlsky, kupte toto, pokud milují hračky, výběr je opravdu veliký. Zcela jistě ale přivítají i pohlazení.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S kočičími Váhami bude trochu problém. Jejich nálady se už teď zdají trochu nevyzpytatelné a nejspíš se to měnit nebude. Nezbývá než se přizpůsobit. Pokud jim vyjdete vstříc, zcela jistě budou podstatně klidnější, než když se budou složitě něčeho dožadovat. Zkuste rozumět jejich řeči.

Čím je potěšíte: jednou budou nastaveni tak, podruhé zase jinak. Nakupte tedy hračky hýbací i obyčejné plyšáčky. Na druhou stranu, budou vděční za všechno. Minimálně pár hodin zcela jistě.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Štíra, pozor na oblast hlavičky. Hlídejte ouška i očička, také zuby a dásně. Zkuste na to myslet a zvolit díky tomu i krmení. Vizuální kontrola by měla být samozřejmostí prakticky stále. Každou odchylku zkuste co nejdříve řešit s vaším veterinářem.

Čím je potěšíte: stran jejich zdravotního stavu to určitě bude v rámci prevence jasné. Kvalitní krmivo, zaměřené právě hlavně na zuby a dásně jim nejen bude chutnat, ale také tím vyřešíte jejich zdraví.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci budou všude a nikde. Zapomeňte na klid a pohodu s vaším chlupáčkem u televizních pohádek. Vše je bude zajímat a všechno budou chtít prozkoumat. Vánoční úklid asi bude tedy trochu složitější v jejich přítomnosti, ale nedá se nic dělat. Dobře se dívejte pod nohy, ať nepřišlápnete ocásek.

Čím je potěšíte: prakticky vším, s čím si budou moct hrát a co bude úplně nové. Takže nemusíte složitě nic vymýšlet. Dokonce i doma vyrobené věci jim udělají radost, pokud je ještě neznají.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se jedná o plemeno kymerská kočka, je velmi mírné a klidné a stejně na tom budou Kozorohové. Budete mít tedy velmi klidné Vánoce s vaším velmi klidným mazlíčkem. Jediné, co bude k životu nyní potřebovat je klid, pohoda a teplo. Určitě přivítá i to lidské, hodně se tedy mazlete.

Čím je potěšíte: pořiďte mu nový pelíšek nebo ho často berte na klín, pokud o to bude stát. Nic jiného nebude nutné. Pouze tohle zcela postačí k tomu, abyste mohli sledovat štěstí v kožíšku.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Vodnáře, bude trochu roztěkaná, proto ji zkuste maličko usměrnit. Hodně se jí věnujte, přivítá to. Ráda se určitě účastní i zdobení a pečení, ale můžete být v klidu, dlouho ji to bavit nebude. Tak jí zkuste dát trochu prostoru se zapojit.

Čím je potěšíte: asi nebude nutné moc přemýšlet. Radost totiž uděláte naprosto vším od pamlsků až po různé hračky. Dokonce i ty doma vyrobené. Určitě přivítá i obyčejnou prolézačku z krabic od dárků.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Můžete si blahopřát, pokud máte doma kočičího mazlíčka ve znamení Ryb. Jeho bystrost a inteligence si nic nezadají s tou člověčí. Vycítí naprosto přesně, co právě chcete. Rád dá najevo, jak si užívá období Vánoc a úplně postačí pár slov k tomu, aby cokoliv pochopil. Prostě ideál.

Čím je potěšíte: svého miláčka určitě dokonale znáte, tak víte, co má nejraději. Takové chování zaslouží i pochvalu. Proto mu dopřejte jeho radosti co nejvíce. Vyplatí se to do budoucna.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?