Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2015

1. prosince 2015

Pokud budete trávit Vánoce s kočičím mazlíčkem ve znamení Býka, buďte si jistí, že bude naprosto spokojen. Čas strávený s rodinou je pro něj důležitý. Jak na tom budou panny? Bude se vám zdát, že ani netuší, že jsou v prosinci Vánoce. Co čeká ostatní znamení, se dozvíte v horoskopu na měsíc prosinec 2015.

Kočičí horoskop beran

Kočky v Beranu (21. 3. – 20. 4.)

V předvánočním čase budou kočky i kocouři ve znamení berana trochu živější. Připravte se na to. Vánoční výzdoba do Štědrého dne zřejmě nevydrží v nezměněném stavu a bude vyžadovat neustálé úpravy a opravy. Obrňte se trpělivostí. Vánoce mají být svátky klidu a míru a proto zkuste i se svou kočkou uzavřít mírovou dohodu. Přece jen, je to člen vaší rodiny.

Čím je potěšíte: určitě jim uděláte radost hračkami, které jsou v pohybu. Nadšeni budou, když si s nimi budete hrát a hračky rozhýbete svou aktivitou. Pak budou Vánoce ihned klidnější.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Kočky ve znamení býka nedokáží své znamení zapřít. Mají rády svou pohodu, klídeček a čas s rodinou. Zrovna toto chování se o Vánocích hodí. Nikdo se vám při vánočních přípravách nebude plést pod nohy. Tedy – až na balení dárků. Mašličkám a šustění papíru žádná kočka neodolá, ani váš býk.

Čím je potěšíte: nevymýšlejte žádné složité dárky. Vaše kočka v býku bude ráda, když se jí budete věnovat a láskyplně ji čas od času podrbete za ušima.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Kočka v Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci vám chtějí být opravdu na blízku. Mají tendence být všude s vámi a družit se. Když budete péct vánoční cukroví, když budete dělat vánoční úklid, budou rádi s vámi a všeho se rádi zúčastní. Nemá moc smysl je odhánět. Blíženci jsou na „špatné chování“ citliví a dlouho si ho pamatují. Zkuste jim spíše vymyslet nějakou alternativní hru – zabaví se a nebudu se plést.

Čím je potěšíte: ať už máte doma spoustu kočičích hraček nebo nakoupíte nové, nebude vám to moc platné. Budou vyžadovat vaše zapojení. Najděte si na ně čas i přes vánoční přípravy. Budou vám vděčné.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočky raci (22. 6. – 22. 7.)

Kočky ve znamení raka často vyžadují společnost a v prosinci to bude o vašem rakovi platit dvojnásob. Co tedy bude v předvánoční čas vaše kočka potřebovat je více než jasné.  Pokuste se i přes všechny vánoční přípravy věnovat své kočce. Najdete si čas čistě jen na ni – ocení to.

Čím je potěšíte: nic složitého vymýšlet nemusíte. Úplně bude stačit, kdy ji nebudete odhánět od pečení vánočního cukroví a pohrajete si s ní, v kteroukoliv volnou chvilku, kterou najdete. Jestliže je váš ráček sám, možná by uvítal pod stromeček nového kamaráda.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočky ve lvu budou mít vyloženě zimní náladu. Trochu nostalgickou a smutnou, protože sněhu se v prosinci příliš nedočkají. Umožněte jim proto alespoň krátké proběhnutí venku. Čerstvý vzduch jim zvedne náladu. Jinak si o ně ale nedělejte starost. Chtějí mít svůj klid a užít si vánoce po svém. Dopřejte jim jejich rozpoložení. V novém roce jistě zase náležitě ožijí.

Čím je potěšíte: radost jim uděláte nějakou zábavnou hračkou, třeba míčkem na pamlsky. Rádi budou určitě i pozorovat ruch u krmítka pro ptáky. Pořiďte jim tedy „kočičí televizi“, ať mají radost.

 

Horoskop pro kočky panna

Kočky ve znamení Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočky ve znamení panny jsou prostě své. Mají své zvyky, své nálady a nic na tom nehodlají měnit, ať už jsou Vánoce, nebo ne. Předvánoční šílenství a vánoční svátky přejdou bez mrknutí oka, jakoby se nic zvláštního nedělo. I přesto, že vánoční teploty nebudou zrovna typické, ani to je nerozhází. Srovnají se i s podzimními teplotami, a jestliže přece jen začne koncem prosince sněžit, budou jen klidně koukat z okna.

Čím je potěšíte: od „Ježíška“ vaše kočka jistě nečeká nic zvláštního. Vybírejte proto podle toho, co vaše kočka běžně upřednostňuje. Je na pamlsky? Pak kupte pamlsky. Milují hračky? Pak hračky budou nejlepší volbou.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V kočkou nebo kocourem ve znamení vah budou vánoce poměrně problematické. Nálady se jim budou měnit jako aprílové počasí. Budou se zdát nevyzpytatelné a jediné, co zbyde vám, bude se jim přizpůsobit. Když se jim budete snažit vyjít vstříc, pak budou jistě klidnější. Bohužel, občas bude těžké zjistit, co by rády.

Čím je potěšíte: bude těžké říct, co jim udělá radost. Jejich nálada se bude značně měnit. Zkuste ale jakýkoliv dárek, minimálně na pár hodin z něj určitě radost mít bude.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Kočky štíři narození koncem října budou trochu citlivé na své zuby a dásně. Myslete na to a zvolte k tomu vhodné krmení. Kocouři zrození v listopadu si pak nenechají šáhnout na uši. Možná je na čase si i před svátky udělat čas na kontrolu zdravotního stavu vaší kočky. Návštěva veterináře bude v některých případech nevyhnutelná.

Čím je potěšíte: změnou krmiva jim zajisté radost uděláte. Jestliže navíc vyberete nějaké vhodné pro prevenci zubního kamene, vyřešíte tak navíc jejich budoucí zdravotní problémy. Jestliže bude nutná návštěva veterináře, tak z té bohužel nadšené nebudou.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Váš chlupáč bude jako neřízená střela. Zapomeňte na klidné Vánoce u televizních pohádek. Vaše kočka bude všude a to s neuvěřitelnou rychlostí. Budou se zajímat o vše, co budete dělat. Všechno budou chtít do detailu prozkoumat. Při vánočním úklidu se často dívejte pod nohy, abyste svému střelci nešlápli na ocas.

Čím je potěšíte: radost budou mít naprosto ze všeho. Nové věci a především hračky jsou jasnou volbou. Nemusíte ani nic kupovat – zkuste být kreativní a něco vyrobit doma.

 

Horoskop kozoroh

Když je vaše kočka i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kymérské kočky jsou mírné a klidné. Stejně na tom budou vaši kozorohové. Proto i vaše Vánoce budou probíhat v klidu a rodinné pohodě. Jediné, co vaše kočka ve znamení kozoroha potřebuje je klidné místo, teplo radiátoru nebo krbu a ideálně nějakou „televizi“ ve formě krmítka pro ptáky. Určitě přivítá i podrbání za oušky a trochu mazlení.

Čím je potěšíte: když ho vezmete na klín a budete hladit a hladit a hladit. Nic jiného už nebude nutné. Pouze toto bude stačit, jestliže chcete vidět šťastnou chlupatou kuličku.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vaše kočka bude nespokojená a trochu nervózní. Netuší, co se děje, protože jí o vánocích nikdo nic neřekl. Zkuste ji trochu uklidnit. Zapojte ji do vánočních příprav. Nechte ji se účastnit pečení nebo zdobení stromku. Takové „pinkání“ do skleněných ozdob je přece zábava. Ale nebojte, dlouho ji to bavit nebude a přitom tím dosáhnete její klidnější duše.

Čím je potěšíte: pamlsky a hračky, to je trefa na jistotu. Ať už hračky vyrobíte nebo pamlsky upečete doma, vaše kočka ve vodnáři z nich bude mít stejnou radost. Například taková krabicová prolézačka je přece super!

 

Horoskop ryby

Kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou opravdu chytré. Jejich bystrost a inteligence si nezadá ani s tím nejchytřejším psím plemenem. Naprosto přesně vycítí, co právě chcete udělat. Vaše kočka ve znamení ryb si období Vánoc opravdu užívá. Jen pár vašich slov a hned přesně ví, co a jak. Z vaší kočky budete v prosinci nadšení.

Čím je potěšíte: svou kočku jistě znáte víc než dokonale a tak nejlépe víte, co ji potěší. Vaše kočka si jistě nějaký ten dárek „od Ježíška“ zaslouží. Dopřejte jí novou hračku nebo pelíšek. Uděláte jí radost.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?