Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2016

2. prosince 2016

Vánoce jsou svátky klidu, ne ovšem pro ty, kteří mají doma kočku ve znamení lva. Kočky ve lvu budou opravdu aktivní a to především v noci. Co čeká ostatní páníčky s jejich mazlíčky o Vánocích, se dozvíte v horoskopu.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Z počátku prosince to bude vypadat, že vaši kočku naprosto nezajímá, co se kolem ní děje. Využijte toho a v klidu si upečte vánoční cukroví (a řádně ho schovejte, protože byste mohli o jeho značnou část přijít). Při nakupování vánočních dárků ale na svou kočku nezapomeňte. Od poloviny prosince a především s nazdobením stromečku jí začnou vánoční přípravy zajímat víc než byste čekali.

Co je potěší: Vaše kočka by byla nadšená ze svého vlastního vánočního stromečku se speciálními ozdobami, jako jsou sušené rybičky, pamlsky a sisalové kuličky místo kouliček.

 

Kočičí horoskop býkKočky ve znamení býka (21. 4. – 20. 5.)

Zapomeňte na klidné Vánoce. Vaše kočka vás nenechá odpočinout. Naklizený byt bleskurychle promění a vy tak budete pořád dokola uklízet popadané ozdoby a drobečky z cukroví. Vaši kočku bude zajímat naprosto vše, co děláte a také vše si bude muset sama náležitě očichat a prověřit. Možná by bylo dobré ji do alespoň některých příprav zapojit, bude nadšená.

Co je potěší: Nemusíte složitě vymýšlet, co své kočce pod stromeček. Radost bude mít z balicího papíru ve tvaru koule, ale stejně tak z blýskavé mašle.  Nejde tedy ani tak o obsah dárku, ale o počet mašliček na vrchu.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. – 21. 6.)

Vaše kočka je opravdu chytrá, a jestliže máte doma mainskou mývalí kočku, budete opravdu překvapeni, co všechno vymyslí. Ráda se zapojí do jakékoliv činnosti, co děláte (ať už chcete, nebo ne). Jestliže se pokusíte před ní cokoliv schovat (dárky, vánoční cukroví, balicí papír), vše najde a pečlivě schová na „svá místa“. Dejte si na ní pozor! ;)

Co je potěší: Zapojte svou fantazii a vyrobte své kočce pod stromeček nějakou hračku. Bude si s ní se zájmem hrát. Největší radost ale bude mít z vaší přítomnosti.

 

Horoskop pro kočky - rakKdyž je kočka i rak (22. 6. – 22. 7.)

Váš kočičí rak bude v melancholické náladě. Možná se vám bude zdát, že mu něco chybí, ale nemusíte mít strach. Postačí jim, když jim dáte jejich čas a klid o samotě. Respektujte jejich potřeby a berte to pozitivně, alespoň budete mít víc času na vánoční přípravy.

Co je potěší: Rozhodně měkoučký a pohodlný pelíšek. Nešetřete a pořiďte opravdu kvalitní. Radost jim uděláte ale i kočičí trávou, které mají v zimě nedostatek.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma kocoura, zjistíte, že nedostatek vyžití v toto zimním období si bude kompenzovat především noční aktivitou. Když je totiž klid, může se projevit opravdu naplno a nikdo mu u toho nepřekáží. Pokud ale máte doma kočku, buďte si jistí, že nezůstane pozadu. Kočky ale budou trošičku záludnější a jejich noční výpravy budou především na obhlídku vánočního stromečku. Určitě tam totiž přibyla nová ozdoba.

Co je potěší: vzhledem k tomu, že vaše kočka potřebuje uvolnit trochu energie, největší radost bude mít z nových hraček jakéhokoliv druhu.

 

Horoskop pro kočky - pannaVánoce pro kočky panny (23. 8. – 22. 9.)

Dbejte na správnou stravu své kočky. Především aby se ve vánočním shonu nedostala k cukroví. Její zažívání nebude zcela v pořádku. Jestliže bude problém se stolicí nebo jejím nechutenstvím trvat déle, raději kontaktujte svého veterináře. Možná bude nutné zvolit krmivo pro citlivější jedince. Předejdete tak větším problémům.

Co je potěší: Když budete své kočce k vánocům pořizovat nějaké pamlsky, volte opravdu ty kvalitní. Vybírejte především podle složení. Určitě svou kočku ale dobře hlídejte. Nikdo nechce o Štědrém večeru shánět veterináře.

 

Horoskop pro kočkyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Vaše kočka bude v prosinci vyžadovat vaši pozornost. Miluje společnost lidí, a proto ji neodhánějte (ikdyž máte práci), ale náležitě ji podrbejte za oušky. Velmi to ocení. Nikdo si nechce kazit Vánoce křikem. Nechte svou kočku dohlížet nad vašimi přípravami, úklid i pečení pak bude hračka.

Co je potěší: Jakmile si uděláte trochu volna pro sebe a sednete si k vánočním pohádkám, vezměte si kočku k sobě a hlaďte ji. To je totiž pro ni lepší, než všechny dárky na světě.

 

Kočičí horoskop - štírKočky štíři (24. 10. – 22. 11.)

Až budete vybírat vánoční stromek, dobře zvažujte, jak vysoký opravdu bude. Protože jestliže máte doma kočku zrozenou ve štíru, budou ji ozdoby zajímat víc než je zdrávo a šplhání po stromečku bude ta největší prosincová zábava. Zkuste zvolit ozdoby, které nebudou kulaté, lesklé a hýbající se, protože to její pozornosti neunikne v žádném případě. Držíme vám palce!

Co je potěší: Největší radost by měla ze stromečku, který by byl určený jen a jen jí. Zkuste tedy obmotat nohu stolu nebo část zábradlí a pověsit na něj pár hraček. Bude nadšená.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná budete mít pocit, že vaše kočka má tak trochu „nos nahoru“. Bude jen rozvážně chodit po bytě, občas na vás z výšky koukne, aby zjistila, kdy bude svačina a jinak se bude zdát, že jí vůbec nezajímáte. Nenechejte se ale zmást. Jakmile budete z dohledu, bude se snažit ochutnat vše, co je jí zapovězeno a hrát si přesně s tím, s čím nemá. Pozor tedy na výzdobu i vánoční cukroví.

Co je potěší: Originální hračky jako jsou myšky plněné šantou kočičí nebo třpytivé míčky všech velikostí a barev.

 

Horoskop pro kočky - kozorohKočky v kozorohu (22. 12. – 20. 1.)

Máte rádi adventní věnce, vonné svíčky s vůní skořice nebo perníku? Pozor ale, aby si vaše kočka nepřipálila kožíšek. Nebyla by první ani poslední. Stačí trochu zamávat ocasem a neštěstí je na světě. Jinak vás ale s vaším kozorohem čekají klidné a opravdu milé vánoční svátky. Odměňte ji za to, že vás nechala v klidu udělat všechny přípravy a až budete sledovat pohádky, podrbejte ji za ouškem.

Co je potěší: Vaše kočka by pod stromeček nejraději nového kočičího kamaráda. Když už byste jí (a sobě) chtěli udělat tuto radost, myslete na to, že spousta krásných kočiček čeká v útulcích na svůj nový domov a milující rodinu.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Kočky vodnáři jsou pohodáři. A jestliže svou kočku dobře znáte, víte, co od ní můžete čekat. V prosinci se tedy nemusíte obávat, že by vás vaše kočka nenechala udělat vše potřebné. Naopak vás bude s klidem zpovzdálí sledovat a až budete mít čas, užije si ho společně s vámi. Čeká vás příjemné, klidné vánoční období. S tak skvělým parťákem je radost prožít Vánoce!

Co je potěší: Nepokoušejte se být originální, co se vánočních dárků týče. Vaše kočka bude nejradši za klasické dárky. Originalita ji nenadchne.

 

Horoskop pro kočky - rybyVánoce pro kočky v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Je-li vaše kočka zrozená v rybách, nenechávejte ji příliš často samotnou. Věnujte se jí tak moc, jak jen to bude možné. Vaše kočka z vás cítí nervozitu a neklid a neví co se děje. Jestliže tedy nechcete mít o vánočních svátcích doma malého smutného mazlíčka, pohlaďte ji kdykoli ji uvidíte. Společně strávený čas je nenahraditelný a i vám trocha klidu ve vánočním shonu udělá jistě dobře.

Co je potěší: Jestliže uvažujete o dalším chlupatém přírůstku do rodiny, pak věřte, že i vaše kočka z toho bude mít radost. Udělejte ale opravdu šťastného i nově příchozího do rodiny a vezměte si ho z útulku. Opuštěných krásných kočiček i pejsků jsou útulky opravdu plné.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?