Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2014

1. prosince 2014

Pokud máte doma pejska ve znamení Býka, potěšíte ho hlavně vaší přítomností. Pokud Raka, zkuste něco, co mu nikdo brát nebude a pokud Střelce, nadělte mu dobrého cvičitele. O Vánocích by měli být šťastní všichni, i naši mazlíčci. Více se dozvíte ve vánočním horoskopu na měsíc prosinec 2014.

Horoskop pro psy - beran

Vánoce pro psy berany (21. 3. – 20. 4.)

Anatolský pastevecký pes je charakteristický mimo jiné i tím, že si pěstuje velmi úzkou vazbu na člověka. Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, s tímto plemenem bude mít právě tohle společné. O vánočním čase se to umocní a k vám přilne velmi. Doporučujeme se mu věnovat tak často, jak to jen půjde, mohl by pak citově strádat. Odměnou vám bude skvělý společník.

Co je potěší: hračka, která bude mít dva konce. Na jednom bude on a na druhém vy. Tak máte alespoň nad čím přemýšlet. Ale nemusíte až tolik, vše, čím ho obdarujete, bude milovat, pokud se hry účastníte.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Psí Býci budou mít v těchto dnech společné jedno a tím je mírná apatie. Vánoční ruch je nechá prostě v naprostém klidu a nic se jich vlastně týkat nebude. Pro vás to znamená, že se kolem rozhostí klid a pohoda a uprostřed toho všeho bude váš psí mazlíček. Co víc si tedy přát? Měli byste se nějak odměnit a trochu popřemýšlet o tom, jak mu udělat velkou ale opravdu velkou radost.

Co je potěší: nemusíte si až tak lámat hlavu.  Postačí, když si prostě vzpomenete a něco pod stromečkem bude. Stejnou radost tedy udělá jak kostička, tak míček nebo cokoliv jiného. Prostě dárek.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Co se týká předvánočních a novoročních příprav a máte doma pejska ve znamení Blížence, nejspíš si budete muset vybrat.  Buď načinčané Vánoce, nebo spokojeného pejska. Ovšem právě toto období je o lásce, klidu a pohodě, tak proč mít všechno perfektní? Spoustu času totiž budete muset trávit se svým mazlíčkem a krátké procházky, pokud nebude mrznout, až praští, jsou samozřejmostí.

Co ho potěší: hlavně váš zájem a vaše přítomnost. Ale vzhledem k jeho aktivitě i něco, co ho prožene a to doslova. Létající talíře nebo obyčejný klacík udělají sice stejnou službu, ale nezapomeňte to zabalit.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Když je pes i rak (22. 6. – 22. 7.)

Pejsci, narození pod znamením Raka zimu sice obecně moc nemusí, ale Vánoce rozhodně ano.  Nebo spíš to, co se kolem nich děje. Ruch a shon je nadchne a vše, co budete dělat vy, bude muset buď i on, nebo být alespoň toho všeho součástí. Tak mu tu radost dopřejte a nechte ho, ať je u všeho, co ho bude zajímat. Uvidíte, že šťastnějšího pejska nejspíš nikde jinde nenajdete.

Co ho potěší: naprosto všechno, pokud to bude hezky zabalené a bude to patřit jen a jen jemu. Takže vybírejte podle jeho vkusu a nebojte se hezky zabalit.  Pak se radujte nad tím, jak mu září oči.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Plemeno barbet se vyznačuje tím, že potřebuje výchovu, jinak se prostě postará sám. A pokud máte pejska ve znamení Lva, bude to stejné. Znamená to jediné, a sice že byste měli věnovat dostatek času vašemu miláčkovi, jinak hrozí, že si Vánoce zorganizuje tak, jak uzná za vhodné a je docela možné, že se právě jeho názory na výzdobu a úklid budou lišit od těch vašich. Venčení neodbývejte.

Co ho potěší: prakticky vše, co má rád. Dárečky v podobě hraček vybírejte tak, jak je zvyklý a krmení stejně tak. Ale největší radost bude mít z toho, že bude účastník rozbalování a radosti všude kolem.

 

  1. Horoskop pro psy - panna

Psi ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Český strakatý pes je zvyklý žít ve smečkách, kde je daná hierarchie a je schopen ji respektovat. Vaše psí Panna na tom bude stejně a právě dané věci by měly zůstat tak, jak jsou. Pozor tedy na to, pokud ho budete v těchto dnech brát na návštěvy na cizí místa. Mohlo by docházet k nedorozumění, protože tento instinkt se bude projevovat více. Raději ho nechte tam, kde je zvyklý, ale pozor, ne moc dlouho.

Co je potěší: nový člen rodiny to asi úplně nebude, ale plyšák, který bude připomínat psa, ano. S tím se spřátelit zcela jistě dokáže. Dokonce i s plyšovou náhražkou kočky.  Takže fantazii se meze nekladou.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud by se dalo hovořit o naprosto ideálním pejskovi, je to ten, který se narodil pod znamením Vah. Doma naprostý andílek a venku ďábel.  Užijete si tedy obojí a obojí na těch pravých místech. To zcela jistě zaslouží odměnu.  Zkuste vymyslet i něco pro vašeho miláčka a upéct třeba psí vánoční cukroví. Receptů je spousta, tak mu nějaké vyrobte.  Uvidíte, že bude nejen šťastný, ale to vaše nechá na pokoji.

Co ho potěší: pokud to bude něco, co mu bude říkat pane, je jedno, jak to bude vypadat. Musí to být prostě jeho. Nezapomeňte ale na pohlazení, pochvalu a ujištění, že ho milujete stejně, jako on vás.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Plemeno brabantík je úžasný rodinný pejsek, který ale není gaučovým typem. Má rád pohyb a akci, a pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, připravte se na to samé. Předvánoční shon se tedy musí skládat i z častého venčení vašeho mazlíčka a samozřejmě dalších chvil, které s ním budete trávit.  Klidně ho berte s sebou i na nákupy, uvidíte, že má i skvěl ý vkus a vybírání si dokonce i užije.

Co ho potěší: vaše náruč, vaše pohlazení, vaše teplé slovo. To se sice zabalit nedá, ale to je naprosto jedno, protože ať již najde pod stromečkem cokoliv a jakkoliv drahé, tohle prostě upřednostní.

 

Horoskop pro psy - střelec

Vánoce pro psy střelce (23. 11. – 21. 12.)

Tyto dny jsou skvělé k tomu, abyste začali pracovat na tom, vychovat svého psího Střelce přesně podle toho, jak byste chtěli, aby to vypadalo dle vašich představ. Zapomeňte na podmaňování, tak to myšleno zrovna není, ale chcete li například gaučového mazlíčka, může jím být.  Pokud ale chcete obranáře, který uhájí vše, co je vaše, i tím se může snadno stát. Tak se pusťte do výcviku.

Co ho potěší: zkuste mu nebo spíše vám darovat pod stromeček nějakého schopného cvičitele. Rozhodně se to vyplatí. Můžete svého pejska pak mít k obrazu svému. Na dárek jen pro něj ale nezapomeňte.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

S vaším Kozorohem to sice nebude úplně jednoduché, ale i pejsci mají své dny, na to nezapomínejte. Občas bude k zulíbání a užijete si naprostého klidu, občas si postaví hlavu a nehnete s ním ani za obří kost. Pokud chcete mít klidné Vánoce a opravdu hezký Silvestr, nezbývá, než to tolerovat a moc se tím nezabývat.  Berte to tak, že ne každý den se zadaří a váš miláček na Vánocích až tak nevisí.

Co ho potěší: zkuste hračky dvojího druhu. Čili ty, které má rád a ty, které ho dostanou přesně tam, kam chcete. A pak je střídejte podle jeho momentálních nálad. Tímto diplomatickým tahem máte vyhráno.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Obr se srdcem na pravém místě je irský vlkodav. Dokáže svou rodinu milovat i chránit.  Pokud máte doma Vodnáře, je to naprosto stejné. Nemůžete si v těchto dnech přát vlídnějšího a lepšího přítele, než je váš chlupatý miláček. Bude přesně takový, jak se bude zrovna žádat, což znamená naprostý klid a pohodu. Dopřejte mu nejen procházky, po jakých touží, ale také hodně lásky a náklonosti.

Co ho potěší: jistě svého mazlíčka dobře znáte a víte, co má rád. Pak mu dejte přesně to. Doporučujeme v míře vrchovaté, protože si to prostě zaslouží. Také spoustu času, který s ním budete trávit.

 

Horoskop pro psy - ryby

Psí ryby a vánoce (21. 2. – 20. 3.)

Chlupatí mazlíčci ve znamení Ryb by mohli tyto dny trochu více vnímat spíše z pohledu počasí, které je ovlivní velmi. Sychravé dny tedy spíše prospí a ty hezčí budou vhodné pro delší procházky. Řiďte se tedy hlavně počasím a tím, jak jsou nastavení.  Pak budete mít pohodové Vánoce nejen vy, ale i váš psí kamarád.  Jeho psychiku doporučujeme povzbudit častým kontaktem právě se svým dvounožcem.

Co ho potěší: především pohlazení nebo právě delší procházka. Ale dárek, který bude jen pro něj, mu radost samozřejmě také udělá. Pokud to bude navíc nějaká psí mlska, radost bude o to větší.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?