Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2015

1. prosince 2015

O Vánocích uděláte největší radost psům ve znamení ryb novým mazlíčkem. Raci budou nadšení z hlazení a drbání. Psy váhy bude těžké oddělit od vánočního cukroví. Střelci budou miláčci jako vždy a Vánoce s nimi budou prostě perfektní. Více o tom, co vás s vašimi čtyřnohými mazlíčky v prosinci čeká, se dozvíte v našich horoskopech.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Obvykle má pro vás váš psí beránek pochopení, ale vánoční přípravy ho nenadchnou. Budete na něj mít zřejmě méně času a to vašemu pejskovi neudělá radost. Berani budou velmi aktivní, budou se snažit na sebe strhnout vaši pozornost – ať už v dobrém nebo naopak. Váš pes bude vyžadovat pohyb. Klidné Vánoce tedy příliš nečekejte. Raději odložte vánoční úklid na leden a vyražte se svým psem ven. Házení sněhových kouliček psy nadchne.

Čím je potěšíte: největší radost bude mít váš pes ve znamení berana z dlouhých a akčních procházek. Jestliže máte choulostivějšího psa, pak určitě přijde i psí obleček vhod. Rádi se budou honit za míčky nebo kousat do nové hračky.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Psi býčci budou jednoduše líní. Nebo řekneme-li to kulantně, budou pasivnější. Když se jim ale budete věnovat, jistě se vám podaří je rozpohybovat. Záleží tedy čistě na vás, zda chcete mít klid na vánoční přípravy a necháte svého psa odpočívat, nebo zda vyrazíte ven. Možná zkuste od obojího trochu. Odpočinout si od vánočních příprav prospěje určitě nejen vám.

Čím je potěšíte: nakupte pamlsky s větším množstvím vitamínů nebo velkým podílem masa. Vašeho psa to nabije energií a zlepší mu to kvalitu srsti.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Vaši blíženci chtějí na Vánoce cítit vaši blízkost. Budou družní, mazliví a přítomnost páníčků nebo alespoň dalšího zvířete pro ně bude nutností. Myslete na to, dejte jim svou lásku a čas. Váš pes si vaši pozornost náležitě užije a to za každého počasí. Ani sníh a ani déšť je od dlouhých procházek neodradí, hlavně, že budou s vámi.

Čím je potěšíte: jestliže se chystáte na zimní dovolenou, vyražte v prosinci. Ze společné dovolené bude váš pes nadšený. Kdybyste se mohli zabalit pod stromeček jako vánoční dárek pro vašeho psa, budete tím nejlepším dárkem. No, ale v nejhorším i dentální tyčinky potěší. :)

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U nikoho jiného nemůžete mít takovou jistotu, že vás ze srdce miluje, jako u psů ve znamení raka. Jak to poznáte? Váš pes se vám neustále motá pod nohama, chodí s vámi i na záchod a nenechá si ujít ani jedinou možnost pohlazení nebo pochvaly. Prostě pes ve znamení raka nemůže bez svého pána být. Je tedy více než jasné, že Vánoce se neodbydou bez jeho společnosti.

Čím je potěšíte: tím nejlepším, co jim můžete dát, je pochvala a mazlení. Hračky nebo pamlsky je sice potěší, ale přítomnost páníčka je prostě to nejlepší.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Psi ve znamení lva si nenechají jen tak něco líbit. V případě, že máte navíc plemeno německého ovčáka, který není příliš vychovaný, pak to bude platit dvojnásob. Jestliže ho budete „odbývat“ a nedostane svou porci procházek nebo odměn, bude opravdu ne dobře naložený. Udělejte si ve vánočním čase volno i na svého psa.

Čím je potěšíte: nejspíš víte, co vašemu čtyřnohému mazlíčkovi udělá radost a proto nešetřete a udělejte mu pod vánočním stromečkem radost něčím originálním. Do budoucna se vám tato investici zcela jistě vyplatí.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pro psy ve znamení panny bude toto období poměrně rušné. Jejich nálady se proto budou střídat jako aprílové počasí. Jeden den doma najdete lenocha, kterému se nechce z pelíšku ani kvůli krmení a jindy na vás bude čekat za dveřmi, aby se šlo ven, co nejdříve to bude možné. Každý den prosince pro vás tedy bude překvapením.

Čím je potěšíte: vzhledem k jejich prosincovým náladám máte možnost vybírat mezi pelíškem nebo potřebami pro psí sporty. Obojí by bylo ale úplně nejlepší. Co nakonec Ježíšek vašemu mazlíčkovi přinese je jen a jen na vás.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Psy ve vahách bude honit mlsná. Až budete péct cukroví, budou se vám plést pod nohama. Když dorazí návštěva, budou se motat kolem stolu a hypnotizovat každého, kdo by jim mohl něco dát. Pozor ale na vaše zásoby cukroví ve spíži. Zlikvidování takového množství by vašemu mazlíčkovi opravdu neudělalo dobře.

Čím je potěšíte: nejvíce asi psím adventním kalendářem nebo speciálním vánočním psím cukrovím. Kvalitní krmení nebo pamlsky jim ale jistě udělají také radost.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Sněhu nebude v prosinci mnoho a proto házení sněhových kouliček místo klacku nehrozí. Proto mějte na procházkách vždy s sebou házeč míčku nebo tenisák. Psi ve znamení štíra budou k neutahání. Abyste zvládli předvánoční přípravy, budete muset na svého psa vymýšlet rafinovanější aktivity, která unaví vašeho psa, ale ne vás.

Čím je potěšíte: návštěva cvičiště, kurzu agility nebo dlouhé procházky přírodou. Jestliže ho to bude bavit, pak poukaz na kurz některého z psích sportů bude pod stromeček jistě dobrá volba.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci v prosinci ničím zvláštním nepřekvapí. Váš mazlíček bude přesně takový, jako vždycky a proto můžete bez obav plánovat návštěvy u příbuzných, péct vánoční cukroví nebo zdobit stromeček skleněnými kouličkami. Díky vašemu mazlíčkovi, který bude stejný miláček, jako vždy, budete mít vánoční svátky opravdu klidné, šťastné a pohodové. Díky za to.

Čím je potěšíte: možná se vám bude chování vašeho mazlíčka zdát jako naprosto běžné, ale klidné Vánoce jsou k nezaplacení. Odměňte ho za to. Kvalitní pamlsek nebo hračka mu jistě udělá radost.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V případě, že máte doma mazlíčka ve znamení Kozoroha, buďte si jisti, že se bude chovat ochranitelsky. Psi kozorozi mají velké srdce, ale svou rodinu si chrání. V případě, že je to třeba, brání své páníčky nekompromisně. Vánoce budou skvělé, ale pozor na návštěvy, které váš pes nezná. Aby se veselé Vánoce ve vteřině nezměnili na něco, co si jistě nepřejete.

Čím je potěšíte: i přesto, že to možná nevypadá, váš pes je ochoten vás chránit do roztrhání těla a to si zaslouží odměnu. Pokud mu pod stromeček zabalíte velkou kost nebo balíček tenisáků, uvidíte sami, jak nadšený bude. Dívejte se mu do očí.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vánoční naladění u vašeho psa není úplnou samozřejmostí. Vodnáři budou náladoví. Budete na ně muset trochu opatrně. Bude těžké říct, co jejich náladu ovlivňuje. Možná se jejich nálada mění podle té vaší. Nemusíte se tím ale zatěžovat. Zase je to přejde. Již ke konci prosince se začne zklidňovat a koncem roku ho nevykolejí ani ohňostroj. Víc si ho všímejte a hlídejte ho.

Čím je potěšíte: jestliže mu chcete zlepšit náladu, volte „úplatky“ podle momentální nálady vašeho psa. Nicméně, náladovost vašeho psa zase přejde a tedy volte dárky, které budete moci využít i v budoucnosti.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Prosinec bude pro vás a vašeho psa šťastným obdobím. Opravdu si to užijete. Vánoce budou pohodové a klidné. Ale pozor, jakmile nebudete mít na svého psa čas, bude to brát jako zradu a největší zlo. Ať mu ty skvělé svátky nezkazíte. Nakonec by se to nemuselo líbit ani vám.

Čím je potěšíte: Je to možná překvapivé, ale největší radost svému mazlíčkovi uděláte novým kamarádem. Jistě ale postačí i společně strávený čas a nějaký ten pamlsek navíc.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?