Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2016

2. prosince 2016

Psi v rybách potřebují parťáka do hry a se psy ve lvu zase raději nechoďte do lesa. Co čeká psy berany, váhy nebo kozorohy? Přečtěte jim jejich horoskop na předvánoční čas.

Horoskop pro psy - beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Jestliže máte doma psa ve znamení berana, buďte si jistí, že nebude mít příliš pochopení pro vaše vánoční přípravy. Budou plní energie, kterou potřebují za každou cenu vybít. Tedy připravte se na to, že vánočnímu úklidu asi moc času nevěnujete. Zato dlouhým procházkám určitě ano. Ale nezoufejte, určitě lepší vánoční náladu zajistí usměvavý pes a vyvětraný páníček nežli nastrojený byt.

Čím je potěšíte: Váš pes bude především potřebovat pohyb, a tedy největší radost bude mít z nového házedla, frisbee nebo míčků.

 

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Psi zrození v býku budou trochu líní. K aktivitě je nenalákáte. Berte to ale pozitivně, budete mít více času na pečení cukroví, nákupy nebo dekorování bytu. Jestliže ale opravdu chcete jít se svým psem třeba běhat, určitě ho časem rozpohybujete. Jen mu ale raději pořiďte nějaký kryt na páteř, aby ještě nenachladl.

Čím je potěšíte: Nakupte vitamínové doplňky a u starších psů něco na výživu kloubů. Uvidíte, jak váš pes pookřeje.

 

Horoskop na měsíc - BlíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Blíženci budou v prosinci pravými zástupci svého znamení. Budou opravdu družní a vaše přítomnost pro ně bude naprostou nezbytností. Myslete na to a věnujte se jim více, než jindy. Náležitě to ocení a i přes vánoční shon si to společně užijete. Společné procházky a házení sněhových koulí je potěší.

Čím je potěšíte: Vás pes bude nadšený především, když si přes vánoční svátky vezmete volno a budete s ním. Pod stromečkem je potěší nový druh kvalitních pamlsků.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Můžete si být jistí, že váš pes vás nadevše miluje. Poznáte to, až se vám bude při pečení plést pod nohama, ráno vás bude budit olizováním obličeje a bude sledovat každý váš krok. Zkrátka nemůže bez vás být. Vánoce ve vaší společnosti si bude jednoduše užívat. Dejte ale pozor, aby se nedostal k cukroví. To by mu mohlo značně rozházet zažívání.

Čím je potěšíte: Hračky a pamlsky pod stromečkem mu udělají radost. Nejhezčím dárkem pro ně bude ale pravidelné každoroční hlazení.

 

Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. – 22. 8.)

Se svým psem raději nechoďte do lesa. Bude totiž tak nadšený, že bude lítat jako utržený ze řetězu a kdyby v tomto stavu potkal třeba divočáka, nemuselo by to dopadnout dobře. Procházky v polích nebo parcích budou jistě vhodnější. Jinak budou Vánoce s vaším psem jedny z nejhezčích za poslední dobu.

Čím je potěšíte: Váš pes si tento rok zaslouží nový pelíšek. Vybírejte kvalitní materiály a v případě vašeho psa raději pelíšky se snímatelným potahem, který se dá prát.

 

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Nálada vašeho psa ve znamení panny se bude střídat jako aprílové počasí. Nebojte se ale, že je nemocný. Pouze z vás cítí nervozitu a netuší co se děje. Zkuste se uvolnit a každý den se s ním alespoň chvilku projít. Prospěje to vám i vašemu společnému vztahu. Uvidíte, že až opadne vánoční shon, váš pes se neuvěřitelně uklidní.

Čím je potěšíte: Radost svému psu uděláte „chytrými hračkami“, které je zabaví v době, kdy budete v práci.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Váš pes bude zvědavý. Cokoliv budete připravovat, bude chtít být u toho. Při pečení se vám bude plést pod nohy, při kupování kapra bude nakukovat do kádě. Nechte ho a naopak se ho snažte zapojit. Bude nadšený. Pozor ale, aby se nedostal k vánočnímu cukroví. Jeho zažívání by to jistě neprospělo.

Čím je potěšíte: Největší radost bude mít, když mu upečete jeho vlastní psí vánoční cukroví a on tak bude moci mlsat stejně tak, jako vy.

 

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Jestliže chcete Vánoce opravdu prožít v klidu, pak dávejte striktní pozor na to, co váš pes jí. Nikdo totiž nechce na Štědrý den shánět veterináře. Odolejte tedy smutným prosebným psím očím a lidské jídlo mu nedávejte ani ve výjimečných případech.

Čím je potěšíte: Nejvhodnějším dárkem bude nově vybrané kvalitní krmivo. Vybírejte podle složení. Také pamlsky by neměli obsahovat sůl a další nevhodné složky.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Váš zrozenec ve střelci bude náchylnější na změny počasí. Zřejmě je čas pořídit alespoň chránič páteře nebo pláštěnku v případě většího sněžení a velkých mrazů. Především v případě, že máte staršího psa. Koncem roku pak doporučujeme vyhýbat se místům, kde se pouští petardy a ohňostroje. Mohlo by se velmi snadno stát, že se pes vyleká a uteče neznámo kam.

Čím je potěšíte: Šťastný a rozzářený výraz na obličeji vašeho psa uvidíte, když pod stromečkem najde nové házedlo, které půjdete ihned vyzkoušet ven.

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ikdyž vy budete především do Štědrého dne trochu nervózní, vašeho psa se to týkat nebude. Klid a pohoda z něj bude vyzařovat na všechny strany. Vezměte si s něj příklad. Udělejte si pauzu, lehněte si k němu a nechte vše za hlavou. Uvidíte, jak blahodárné účinky na vás bude váš pes mít.

Čím je potěšíte: Radost bude mít z podrbání za ušima a pod stromečkem by rád našel několik dobrých pamlsků.

 

Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Před svátky i během nich k vám jistě dorazí několik návštěv. Pozor ale, aby nepřišli k úhoně. Váš pes z nich nadšený nebude. Věčné narušování teritoria mu bude trochu vadit. Vaše vánoční nadšení tedy příliš sdílet nebude. Koncem roku dejte pozor na rachejtle a dělobuchy. O Silvestru nechte svého psa raději v klidu domova.

Čím je potěšíte: Nový slušivý obojek bude tím správným dárkem. Pamlsky a novou hračkou ale jistě také nepohrdne.

 

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Začátkem prosince bude vás pes v rybách ještě trochu smutný. Miluje sníh a házení kouliček a sněhu prozatím příliš mnoho nebude. Zkuste tedy nahradit kouličky kvalitním tenisákem nebo házečem míčů. Jistě bude mít hned předvánoční čas veselejší.

Čím je potěšíte: Váš pes se v době, kdy jste v práci, trochu nudí a tak by mu největší radost udělal parťák. Jestliže se rozhodnete mu (i sobě) udělat radost, zajděte se podívat i do psího útulku, třeba tam vyberete toho nejlepšího nového člena rodiny.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?