Splněný sen

16. dubna 2011

Dodnes si pamatuji na ten okamžik, když jsem poprvé uviděla v televizi fenku Keysi. Na první pohled mě naprosto uchvátila. Vždy se mi borderky líbili, ale moc jsem nad nimi moc nepřemýšlela. Od té doby co jsem uviděla Keysi, jsem si začala o borderkách hledat informace, videa a já se do nich naprosto zbláznila. Přečetla jsem o nich snad všechny knížky. A proto se není čemu divit, že jsem projevila přání takového psa vlastnit. Když jsem se se svým přáním svěřila rodičům, byli zásadně proti. Ale ani to mi nezabránilo dál snít o čtyřnohém kamarádovi. Ať jsem prosila, škemrala, slibovala, nepomohlo to, rodiče byli neústupní. Ale i přes to, že jsem věděla, že jí nedostanu, dál jsem projížděla internet.

 

S kamarádky fenkou jsem zkoušela různé prvky z dogdancingu. Na zahradě si postavila překážky a začali jsme skákat agility. Téměř jsem se smířila s tím, že svůj sen si splním, až v dospělosti. Nakonec rodiče povolili a já začala s podrobným průzkumem internetových stránek o border koliích. Když se mamka dozvěděla, že borderky potřebují stále nějakou aktivitu nebo nám zdemolují byt, tak se mě snažila přesvědčit, abych si pořídila nějakého klidnějšího pejska, ale já stále tvrdohlavě trvala na svém. Buď border kolii nebo nic. Každý den jsem hledala inzeráty. Když mi jednou jedna mámina známa (mimochodem velká pejskařka) poslala odkaz na chovnou stanici v Českých Budějovicích neváhala jsem a okamžitě napsala email, že bych si ráda zamluvila fenku border kolie. Na odpověď jsem nemusela čekat dlouho, hned druhý den mi přišel email, že by byla ráda, kdybychom se přišli podívat na budoucí "maminu". Ukázalo se, že bydlí kousek od nás, takže hned druhý den jsme se tam jeli podívat.

 

Paní byla moc milá a Charlí jsem si hned oblíbila. Jediný problém byl v tom, že tři fenky už byli zamluvené a tak nám nezbylo než čekat, že se narodí, alespoň čtyři. Za dva dny mi přišel email (přesně v den mích narozenin), že se narodili dvě feny a dva psi. Byla jsem zklamaná, ale při pohledu na jejich společnou fotku jsem věděla, že jiného psa než od Chalii nechci. Zamluvili jsme si malého pejska s modrou mašličkou. Když jsem je poprvé viděla byla jsem ztracená. Pejska jsem pojmenovala Timmy. Chodila jsem za ním dvakrát týdně a nemohla se dočkat dne kdy si ho konečně odvedu domů. Konečně nastal ten osudný den a já si Timmyho nesla domů. Poměrně rychle si na mě zvykl a stal se mým nejlepším přítelem po kterém jsem tak dlouho toužila. Pravda, že s jeho příchodem mi přibilo hodně práce a ranní vstávání také není moje parketa, ale získala jsem tím nejlepšího psa a přítele zároveň.

 

Přidáno: 75 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?