Spojení elektronického ohradníku a obojku od Reedog pro efektivní výcvik psů

12. září 2016

Výcvikové ohradníky a obojky se spojily, aby do výcviku psů vnesly ještě více efektivity. Česká značka Reedog představila jedinou a unikátní kombinaci ohradníku a obojku na světě. S jedním zařízením tak máte jistotu, že váš pejsek neuteče ze zahrady a současně ho můžete cvičit při procházce. Jaké další výhody spojení elektronického ohradníku a obojku přináší?

Kdo z chovatelů psů by to neznal. Rozdováděný pejsek utíká ze zahrady, aby prozkoumal okolí. Vy zatím trnete a pravidelně ho chytáte na ulici. I když utěsníte každou škvíru, kterou v plotu najdete, vždycky objeví nějakou další cestu. Už delší dobu proto přemýšlíte nad pořízením elektronického ohradníku pro psy.

A potom je tady ještě další věc. Váš pejsek neposlouchá a všechny rady nebo metody selhaly, takže pokukujete po elektronickém výcvikovém obojku, abyste svého čtyřnohého přítele naučili alespoň základům psího slušného chování. A nevíte, jestli máte sáhnout napřed po elektronickém ohradníku nebo elektronickém obojku. Nebo se plácnout přes kapsu a koupit obojí.

Rozhodovat se nemusíte. Protože na český trh právě vstoupilo unikátní řešení, které potěší všechny pejskaře v podobné situaci. Česká značka Reedog jako první a jediná na světě zkombinovala profesionální výcvikový obojek a ohradník v jednom. Tento jedinečný systém udrží vaše pejska na pozemku nebo ve vymezeném prostoru a zároveň umožní moderní systém výcviku. Kombinace elektronického ohradníku a elektronického obojku je určená pro všechny velikosti, typy a plemena psů.

Reedog.cz

 

Jak funguje spojení elektronického obojku a ohradníku?

Jedna investice, dvě plně funkční zařízení, která se skvěle doplňují. Tak by se dal stručně shrnout princip kombinace elektronického obojku a ohradníku od Reedog. Začněme u samotného elektronického ohradníku. Ten vymezuje pejskovi teritorium. Určuje hranice, které už nesmí překročit (např. hranice vašeho pozemku – plotu). Když elektronický ohradník instalujete, je třeba s pejskem celou zahradu projít a jasným pokynem mu ukázat, kam už nesmí. Pejskovi potom připnete obojek, který s ohradníkem komunikuje, jakmile pes vstoupí do zakázané zóny, je upozorněn nejprve zvukem a potom vibrací. Když ani v tuto chvíli neuposlechne a rozhodne se hranici překročit, je napomenutý korekcí v podobě elektrostatického impulzu. Pejskové většinou brzy zjistí souslednost korekcí a poté stačí jen zvukový signál nebo vibrace.

Už jsme se zmínili o elektronickém obojku. A ten hraje důležitou roli při výcviku psa. Podobně jako v případě ohradníku je také výcvikový obojek od české firmy Reedog. Skládá se z přijímače (obojku), který má velmi malé rozměry, a vysílače, s nímž se velmi dobře pracuje. Elektronický výcvikový obojek od Reedog je vhodný pro běžné i profesionální cvičení psů. Také při výcviku se využívá tří po sobě následujících typů korekcí: zvuku, vibrace a elektrostatického impulzu. Výcvik vám usnadňujeergonomický ovladač s podsvíceným displejem, takže cvičení zvládnete i ve tmě. Vysílačka má rozdělená tlačítka pro každou funkci zvlášť. Díky tomu je zajištěna rychlá reakce, která je při výcviku potřeba. Přikoupit lze i další obojky, takže najednou můžete cvičit až tři psy.

 

Typy elektronických obojků a ohradníků

Česká značka Reedog myslela při kombinování elektronických obojků a ohradníků na všechny typy psů, stejně jako na různé potřeby jejich majitelů.

  • Reedog FX-500 – je zařízení, které kombinuje výcvikový obojek a ohradník v jednom. Pes neuteče ze zahrady a zároveň ho můžete cvičit při vycházce. Obojek je plně vodotěsný a ponořitelný. Využívá tři typy korekce (zvuk, vibrace a impulz). Elektronický neviditelný ohradník je vhodný pro všechny psy od 5 do 90 kg. Zóna vzdálenosti lze nastavit od 30 cm do 6 metrů. Obojek má celkem 3 úrovně impulzu, od nejslabší po nejsilnější. Čím blíž se pes dostane k zakázané zóně, tím silnější korekci dostane. S ohledem na jedinečnou technologii dvojitého upozornění pomocí zvuku a vibrace a postupně zesilující korekce ve třech úrovních, je zařízení velmi efektivní. Balení obsahuje až 100 m drátu, ale dokoupením lze rozšířit až na 1 000 m. Při výcviku můžete využít impulsů, které lze nastavit v 10 úrovních. Dosah výcvikového obojku Reedog FX-500 je 1 000 metrů. Cvičit lze až 3 psy najednou (při dokoupení výcvikových obojků). Ovládání je pohodlné a pohotové.

Reedog FX-500Reedog FX-500

  • Reedog FX-300 – jedná se o ohradník pro psy (neviditelný plot), který je vhodný pro všechny psy s váhou od 5 do 90 kg. Zónu lze nastavit ve vzdálenosti od 30 cm do 6 m. Využít lze korekce až v 10 úrovních. S ohledem na jedinečnou technologii dvojitého upozornění pomocí zvuku a vibrace a postupně zesilující korekce ve třech úrovních, je zařízení velmi efektivní. Obojek má ochranu proti proniknutí vody, ponořit ho lze až od 2 metrů. Drát elektronického ohradníku lze použít pro obvody zahrad až 2 000 m.

 

  • Reedog MX-400 Easyprofesionální výcvikový obojek s dosahem až 400 metrů přináší jedinečné možnosti výcviku. Je vhodný pro plemena od 5 kg do 100 kg. Nabízí upozornění zvukové a elektrostatické, a to až v 10 úrovních. Lze přikoupit další obojky a cvičit tak až 3 psy najednou. Obojek je vybavený moderními technologiemi, jako je třeba AutoMemory (pamatuje si nastavení úrovní při přepínání mezi psy). Obojek i přijímač jsou vodotěsné. Výhodou je rychlé dobíjení a snadná obsluha.

Reedog MX 400 easy

  • Reedog MX-1200 Sport – profesionální výcvikový obojek vybavený mnoha funkcemi má dosah až 1 200 metrů. Využívá zvukového upozornění, vibrace a elektrostatického impulsu. Přikoupením obojku lze rozšířit na výcvik až tří psů. Nastavitelné impulsy nabízí 10 úrovní. Obojek se snadno ovládá ergonomicky tvarovaným ovladačem, který má pro každou funkci tlačítko zvlášť. Podsvícený displej umožňuje výcvik i za šera nebo v noci. Obojek i vysílačka jsou vodotěsné. Rychle se dobíjí (během 2 hodin).

 

  • Reedog MX-2000 Extremetento profesionální výcvikový obojek přináší mnoho funkcí a dosah až 2 kilometry. Proto je vhodný pro skutečně profesionální a náročný výcvik. Je vhodný pro psy od 5 do 100 kg. Pracuje se zvukovým signálem, vibrací a elektrostatickým impulsem. Přikoupením dalších obojků lze cvičit až tři psy najednou. Obojek i přijímač jsou vodotěsné a rychle se dobíjí (během 2 hodin). Ovládání je rychlé a pohotové (pro každou funkci je zvláštní tlačítko). Oceníte i podsvícený LCD displej s ukazatelem síly impulzů, funkcí i konkrétního psa.

Reedog MX 2000 ExtremeReedog MX 2000 Extreme

Reedog MX 2000 ExtremeReedog MX 2000 Extreme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?