Srážka s autem

24. února 2011

Bylo mi asi tak půl roku,když jsem se zakoukal do fenky naší sousedky. Pokaždé,když se jen mihla okolo nekoukal jsem napravo nalevo a musel za ní.To se mi vymstilo ten den,co naší vesnicí projíždělo to tmavě modré auto.

Jakoby náhodou zrychlilo v tu chvíli,co jsem vyrazil přes silnici za svou láskou.Najednou jsem viděl všehno rozmazaně(no spíš neviděl).Tráva,nebe,tráva a zase nebe.Udělal jsem pár kotrmelců,zahvízdali gumy a před očima jsem měl najednou celý svůj život.Řidič ani nespomalil a už ho nikde nebylo vidět.Po pár vteřinách jsem zjistil,že se mi vůbec nic nestalo.Když jsem ale viděl vyděšený výraz své paničky,došlo mi že bych z jejího strachu mohl něco mít.S falešným pajdáním jsem se odhrabal ze silnice a položil se jí k nohám.Se slzami v očích mě zvedla a odnášela domů.Byly to asi dva kilometry.Cestou obvolala půl rodiny a histericky vyprávěla,co se mi stalo.Usoudily, že budeme muset k veterináři.Ale to zas ne!!Tohle by nešlo!Vysmekl jsem se jí z náručí a tvrdě dopadl na zem.Všichni zůčastnění se na mě podívali připraveni mě kdykoli zase zvednout.Musel jsem je rychle přesvědčit,že je vše v pořádku a že cesta do páchnoucí ordinace se v žádném případě konat nebude.Nejspíš mi uvěřili,protože si pro nás nakonec nikdo nepřijel a s klidem jsem si mohl jít lehnou pod lavici do stínu.Takové vymýšlení si ale pro příště rozmyslím.Po druhé už by to mohlo skončit u doktora. :)

 

Přidáno 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?