Starého psa novým kouskům nenaučíš.

12. února 2012

Jmenuji se Lucka a strašně ráda chodim ven na procházky se svým psem, jednou když jsem se šla projít, bylo ošlivo, ale mě ani mému pejsánkovy to nevadilo, užívali jsme si ten skvělý pocit vzduchu.

 

 

Najednou Baldík začal čmuchat. Moc často to nedělal, protože byl starý, tak jsem zpozornila. Najednou začal štěkat. ?elikož byl Balda dobře vycvičen, tak jedno rázné "MLČ" ho uklidnilo. Podívala jsem se na co štěká a hele, v trávě pokulhával pes, nejspíše kluk, typovala jsem to na boxera.

 

Sotva chodil, tak jsem si řekla, že se ho ujmu. Začali veterináři, papíry, známky a podobný, ale náš boxer, kterého jsme pojmenovali po otci nálezci Jovi, byl nevychovaný až hamba. Veterinář říkal, že v jeho věku už s tím moc neuděláme, starší pánička říkala, že si ho nemůžeme dovolit.

 

Já jsem srdíčkem ovšem k Jovimu přirostla a nechtěla jsem ho pustit a začala jsem tvrdě cvičit. Pouštěla jsem se do nemožného. Začali jsme s fuj, byla to velká zkušenost, protože s Baldíkem to šlo jako pomásle, ale on byl 3x menší a štěně.

 

Nemohla jsem to vzdát. Po dvou letech jsme se naučili ke mně a zůstaň a nesmíš. Pro mě to byla velká výhra. Jovi rok a půl na to umřel, ale stejně jsem na něj pyšná a hrdá na to, že jsme mu možná zachránili 4 roky života a zvládli ho vycvičit. MILUJEME TĚ, Jovi.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?