Starosti, užitek

5. února 2012

Dělá vám problém naučit svého pejska povelům? Pořád jen štěká? Nevíte co s ním? Těžko se převychová, záleží jen na tom, jak se budete chovat už od mala ke svému mazlíčku, vždyť někteří pejsci jsou divocí jako by byly na zahradě a přitom je máte doma.

 

 

Od malička se musíte pejsku věnovat, aby vám to přineslo ovoce, jaké byste si přáli, i když pokud je pes chytřejší, tak je možné ho tyto věci naučit, i když je starší, samozřejmě míň věcí, ale na ty základní povely, má už pes, zdá se, svůj instinkt.

 

Když vám pejsek pořád štěká,  musíte jej neustále napomínat, i když někteří pejsci to nedokážou pochopit, nemají z vás žádný respekt a jsou trošku přihloupější, ale když z vás pes nemá repsekt, je to vaší vinou, ne pejska, asi jste mu nikdy nedali najevo, že jste jeho pán, tudíž vás bere spíš jako kamaráda.

 

Já tyto problémy vůbec nemám, i když je denodenně vidívám u jiných. Výchova se ukáže i na nervozitě psa, na jeho pocitech, apod. Návod, jak poznáte, že se dokážete postarat? První byste si měli pořídit nějakou náročnou květinu. Pokud vám pěkně roste, pořiďte si pejska a potom dítě.

 

Protože výchova psa vám částečně ukáže, jaké bude vaše dítě, jestli bude pejsek mít rozum, jestli se hodně naučí, protože pejsek bude vaším odkazem. Je to sice jen názor jedince, nebo je to pravda. To už ukáže jen čas.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?