Šťastné nalezení

23. ledna 2011

Byla zima a já, náš pes a rodiče jsme šli na procházku do lesa, protože náš hafan je hodný a skoro nic ho nevyvede z míry nechali jsme ho puštěného bez vodítka. Tou dobou hodně lesem procházela zvěř, která hledala potravu. Náš pes najednou zavětřil a zřejmě ucítil pach nějakého zvířete.

Pustil se do lesa a ani přes naše volání nepřiběhl zpět. Začali jsme hledat, kde se dalo, po hodině marného hledání jsme se vrátili domu. Každý den jsem chodila na místa odkud nám pejsek utekl, přinesla jsem misku a deku, pokud by se pejsek vrátil aby měl jídlo a nebyla mu zima. Takto to pokračovala přes týden. Pejsek se nevrátil a my jsme se smířili s tím, že se už také nikdy nevrátí. Uběhlo několik dní a najednou nám volala babička, pejsek je u ní doma. Celý šťastní jsme jeli k babičce. Pejsek byl vyhublý a vysílený. Odvezli jsme si ho domu, kde se ihned vrhl k misce a začal jíst. Po pár dnech byl pejsek zase plný energie.
Od té doby nám už nikdy při vycházce neutekl.

 

Přidáno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?