Šťastny i nešťastný příběh

27. května 2011

Měla jsem krásnou kočičku Mínu. Byla opravdu rozkošná. A 16. 4. 2010 porodila čtyři krásná koťátka. Ta byla také velmi krásná! Ale Mína po nějakých třech dnech začala být divná, byla strašně unavená a pořád jen mňaukala.

 

 

Proto jsme ji vzali k veterináři. Řekl nám, že si ji tam nechá a udělá všechna vyšetření. Druhý den nám doktor oznámil, že má zánět mléčných žláz. Mína musí na operaci. Byla jsem z toho v šoku a co ta koťata? Vždyť měla ani ne týden. Doktor nám tedy vše vysvětlil, dal nám veškeré pomůcky k dokrmovani koťátek! Mína po operaci nebude moci určitě kojit.

 

Druhý den jsme si Mínu vyzvedli, byla celá obvázaná, že jsem ji ani nepoznala! Položili jsme ji ke koťatům, aby aspoň cítili mámino teplo. Jenže ta se jí dostala pod obvaz. Nevšimla jsem si toho. Museli jsme zajet k veterináři na vytahování stehů. Rozstřihl obvaz a udiveně se podival na její bradavky. Jedna byla celá otevřená. Vypadalo to hrozně. Mína musí znovu na operaci. Ale nejdříve se mě zeptal, jestli nechci dát Mínu utratit!?

 

V tu chvíli se mi zastavilo srdce. V žádném případě. Věděla jsem, že ta kočka trpí, ale neuměla jsem si představit, že bych ji nechala jen tak utratit, i když má velkou šanci, že se uzdraví. Operace dopadla výborně. Koťata jsem krmili injekčními stříkačkami a zahřívali teplou lahví. Všechna koťata přežila a Mína taky. Ale asi po 3 měsicích Mína nepřišla domu. Bylo mi hrozně a smutno je mi pořád! Chtěla bych ji mít doma vedle sebe.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?