Šťastný konec

27. května 2012

Jednoho dne, to jsem byl ještě malý, mě můj bývalý páníček naložil do auta a odvezl mě pryč. Převzal mě tam jeden pán, kterého jsem už párkrát viděl. Páníček se se mnou rozloučil, pohladil mě a odjel.

 

 

Ten pán (můj nynější páníček) mě naložil do auta a jeli jsme. Dojeli jsme do pěkného domku blízko rybníka. Tam už mě přivítalo pár lidí. Páníček začal vysvětlovat mé nynější paničce, že tady zůstanu jen chvíli, že si pro mě můj páníček za tři dny přijede.

 

Panička přikývla a pohladila mě po čele. Jenže jak dny utíkaly, nikdo pro mě nešel. Tak jsem už ztratil naději, že by se můj páníček vrátil a začal si zvykat na mé nové páníčky. Po několika měsících klidného života se však objevil problém.

 

Onemocněl jsem. Mám něco se štítnou žlázou a také mám zadní nohy delší než ty přední. Vypadalo to se mnou bledě. Už jsem si myslel, že mě nechají utratit. Ale jednoho dne přišel doktor a přinesl mi naději. Přinesl léky, které mi opravdu pomáhají. Teď už mi je líp. Sice zadní nohy mám pořád delší, ale s tím se dá žít. Jsem rád, že jsem přežil a budu mým páničkům věrný nadosmrti.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?