Šťastný nebo nešťastný konec????

19. srpna 2010

Jednou se tak vracím z práce to bylo ještě když jsme bydleli v domě v malém městě.Otevřu vrátka a koukám že na záhonku před domem leží odrostlé černé kotě a ukrutně ale opravdu ukrutně naříká.Z toho brekotu naskakovala husí kůže a první co mne napadlo bylo že to kotě má vzteklinu podivně se škubalo no pohled hrůznej.Šla jsem blíž a kotě se pokusilo utéct....bohužel jen pokusilo bylo vidět jak za sebou tahá zadní tlapky vlastně celej zadek. První co mne napadlo bylo že ho porazilo auto ale při provozu tří aut za den mi došlo že ho nespíš nějaký "milovník" koček přetáhnul přes záda až mu je přerazil!!! Co teď? Jediný nápad co mi bleskl hlavou bylo volat veterináře který sídlil 20 km od nás ale když jsem mu popsala situaci řekl že okamžitě jede.

 

Byl tam do půl hodiny a já se zmohla jenom na to že jsem kotě přikryla dekou hladila ho a mluvila na něj ležela vedle něj v záhoně a čekala na pomoc. Tenkrát jsem pochopila co znamená když vyhasínají oči.Ale věřila jsem i přes to že muka a bolest musely tu číču trápit hooodně dlouho.Nechápu kde vzala sílu vyšplhat se přes vyzděnou zídku nahoru do záhonu!!!Když přijel pan doktor tak ho prohlédl a jediné co mohl udělat bylo že mu dá uspávací injekci.Přeražená páteř s vnitřním krvácením. V tu dobu byl ten uzlíček klidnej prý mu to mluvení a hlazení pomohlo. Usnul spánkem spavedlivých a pykal za to že je spousta nespravedlivých a zlých lidí.Podle mého názoru toho mohl mít hodně před sebou ale PATRNĚ vyčerpal či vyčerpala všechny svoje životy i když jenom jako KOTĚ.Dodnes to vidím a povím vám že si stejně myslím že injekce byla pro toho drobka to nejlepší co se dalo udělat.A že jsem platila výjezd? No a co!!! Zkrátila jsem jednomu možná nadějnému zvířátku trápení.....nebýt zlých lidí mohl si běhat a radovat se dál.Podle nálezu veterináře totiž musel dostat ránu železnou trubkou!!!! Hanba§§§

 

Přidáno: 56 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?