Štědrý večer nastal

24. prosince 2013

Jo, je to tady! Blíží se moje nejoblíbenější období v roce. Všude je sníh, pak bláto, pak zase sníh, led a pak zase bláto. To nejlepší počasí na venčení. I když vím dobře, že panička si to nemyslí. Musí mě stále koupat a utírat. Nemám to sice rád, ale když se pak znovu venku proběhnu, je mi hned líp.

Je to tak, blíží se Vánoce. A víte, jak to poznám? Kromě toho, že se den stále více zkracuje a večerní procházky už si užívám za tmy, panička se skoro každý den vrací domů s mnoha taškami. Lidé jsou zvláštní. Kupují si navzájem spousty dárků – svetry, ponožky, tepláky, čepice, šály a další spoustu absolutně nepotřebných věcí. To mně stačí, když dostanu nějakou novou hračku, kterou stejně velice rychle zničím, nebo když mi panička koupí něco dobrého na zub. To byste ale nevěřili, co jsem dostal posledně. Panička si našla nového pána a asi byl nějaký divný, protože koupil mně, tibetské doze, modrý zimní psí svetr. Chápete to? Svetr pro psa, který má svůj kožich teplý až dost. Říkal jsem si, co je to za hloupost a protože se mi ten svetr fakt nehodil a ani panička z toho taky nevypadala nadšeně, ještě ten večer jsem ho pod vánočním stromkem zlikvidoval. Ten pán sice neměl radost, ale panička se smála, takže vlastně nevím, jestli jsem udělal něco špatného, nebo to bylo v pohodě.

 

Kvůli této příhodě se letos bojím, jestli nedostanu něco podobného. Panička sice žádného pána zatím nemá, ale Vánoce ještě nejsou a znáte lidi – jsou si schopní přivést cizího člověka na Štědrovečerní večeři a ani vám o tom neřeknou. Každopádně doufám, i kdyby někdo přišel a my nebyli s paničkou sami dva, že ten muž nebude takový blázen, který by mi opět koupil svetr. Rozhodně se ale těším na dárek od paničky, ta totiž vždycky ví, co mě nejvíc potěší. Mám ji rád. A pojďme společně: Štědrý večer náááástal!

 

Autorka: Andrea Ivaničová

 

Hezké Vánoce přejí Hafici.cz ;)

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?